Lista ocen Citroen C1 I Hatchback 1.0 i 68KM 50kW 2005-2008 (41) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kaja70
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Słabo przyklejona uszczelka nad tylnymi prawymi drzwiami. Czasami trzeba ją docisnąć. W końcu muszę chyba użyć jakiegoś kleju. Ciężko wchodzi kluczyk w zamek tylnej klapy (szyby). Może się zabrudził. Osoby wsiadające tylnymi drzwiami niekiedy zahaczają ramieniem o zatrzask zamykający tylną szybę, nieświadomie ją otwierając. Już dwa razy auto stało na parkingu z uchyloną szybą podczas całonocnego deszczu. Rano wewnątrz było trochę mokro.
~mrz
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Drobiazgi lub nie, ale u mnie pojawił się ostatnio problem z otwieraniem tylnej klapy z kluczyka... prawdopodobnie trzeba dobrze przeczyścić lub nawet wymienić wkładkę, w serwisie nie dali sobie rady przed końcem gwarancji. No i radzę jeździć na myjnie ręczne, po ostatnim pobycie na automatycznej autko zaczęło przeciekać na wysokości światełka... horror
~ijon
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
z ludźmi z serwisu znam się doskonale, jestem u nich co dwa tygodnie. Coś się odklei, tu coś cieknie, tam coś stuka i tak w kółko. Być może, że są to choroby wieku dziecięcego (auto mam od sierpnia 05) ale niewielka to dla mnie pociecha
~Adam
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Poki co odpukac ale wszystko w jak najlepszych porzadku. Dla porownania Panda 2010 skrzypialy przednie panele - niby nic ale po 3h jazdy iryguje, Corsa 2009 - na 1 stopniu wentylator bzyczal i takie tam pierdulki :)
~Mikko31
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Panowie w serwisie zapewne po raz pierwszy zakładali alarm do mojego C1 i zawalili sprawę! Problemy! Najprawdopodobniej przy tej okazji uszkodzili także przycisk do śwwiateł awaryjnych ... zacina się.
~wjw
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Jedyna drobna usterka w moim jak dotad to swiatlo stop ktore nie chcialo sie wylaczyc, wystarczylo zajrzec pod pedaly i podregulowac pozycje czujnika przy hamulcu.
~dm
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
powyżej 4 tys. obr. słychać od strony tłumika jakieś brzęczenie - serwis mówi:Ten typ tak ma. Ja im nie wierzę bo raz czy dwa nie było słychać i na chwilę się ucieszyłem.
~c1fan
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
miałem źle zrobioną instalację alarmową, po oddaniu do serwisu nie naprawili, czasami gaśnei radio, jak sie nagrzeje, bagażnik źle wykonany (problem z klucvzykiem)+klapa źle zrobiona.
~moniaz
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Póki co zawiodlam się jedynie na jakości zamków - samochód ma 5 lat i właśnie wymieniałam w nim zamek do bagażnika i wlewu paliwa. To podobno słaba strona c1.
Dziennik kosztów dla Citroen C1 I Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
5,8
~Andrzej Lineman
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Nie mam zastrzeżen co do awaryjności Citroena C1 , może dlatego że to jest najbardziej podstawowa wersja modelu
Citroen C1 I Hatchback