Lista ocen Citroen C1 I Hatchback 1.0 i 68KM 50kW 2005-2008 (46) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~c1fan
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
auto przebieg 30000: zepsuła się chłodnica (wada fabryczna), do wymiany miałem sprzęgło (po 3 latach! w poprzednim samochodzi nei miałem z tym żadnego problemu), do wymiany miałem tłumik (mikropęknięcia w środku). - zdecydowanie nie polecam=> to już nie jest renoma toyoty (c1, aygo, 107 - to samo)
~golab
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
1.Korozja maski i nadprozy po 50 tys 2.Odpadl tlumik po 60 tys 3.Pompa wody powiedzial dosc po 80 tys 4.Lozysko kola przednie powiedzilo dosc po 88 tys 5.Ponowna korozja tych samych elemntow ktore byly juz malowane :)
~golab
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
niestety po trzech latach autko tak ładne rozsypuje się!!już wymieniłam sprzęgło bagatela 1500 zł piszczy mi pasek klinowy i jest do wymiany jeszcze coś strzela przy skręcaniu aaaa i amortyzatory przednie do wymiany!!!!masakra
~zs
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
po skończeniu gwarancji zaczęło skrzypieć mocowanie gaśnicy do czego serwis nie mógł dojść i rozebrał cały deskę rozdzielczą, po 3 latach pojawiła się korozja na masce(no cóż chińska blacha)
~Mikko31
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Na pierwszym przeglądzie po 2 tyś km panowie z serwisu pokiwali głową ..." no no - jak nigdy - brak wycieków!!! Silnik czysty"... ale to jest jak juz pisałem w połowie TOYOTA... i wszystko jasne!!!
~marekskorka@gmail.com
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
sprzęgło po 26 tys. - rozsypał się docisk tłumik końcowy po 26 tys. - rozpadł się tarcze do wymiany po 26 tys. samochód mam od nowości i nie jeżdżę dynamicznie...
~DZBANEK
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Odpukać na szczęście. Dopiero mam go 18 miesięcy. Zacina mi się zamek od klapy bagażnika (jest narażony na bród) zobaczymy co powiedzą w servisie na przeglądzie na 30 tys
~moniaz
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Do tej pory żadnych poważnych usterek. Ostatnio sprawdzał go zaufany mechanik i nie było ani jednej rzeczy do jakiej mógłby się przyczepić.
~fan C1
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Nic przez 25000km nie spowodowało mojego niepokoju. Wszystko w najlepszym porządku. Podobno nawet przy 100.000km jest bezawaryjny.
Citroen C1 I Hatchback