Lista ocen Citroen C1 I Hatchback 1.0 i 68KM 50kW 2005-2008 (39) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Moj kupilem uzywany (1.5 roczny) - troszeczke drozej niz Panda ale duzo taniej niz Fiesta/Corsa, aktualnie sadze ze lepiej wybrac chyba nie moglem. Naprawde polecam ten samochod ale nie oczekujcie cudow - to jest prosty i niezawodny samochod z dobrymi osiagami a nie komfortowa limuzyna, jednak jestem pewien ze przypada do gustu po kilku dniach jezdzenia :)
~asia
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
kupiłam C1 1,0i M5 Flirt 5d, więc chcąc uzupełnić wersję podstawową o kilka drobiazgów musiałam dopłacić, jednak było 4 tys. upustu w cenie i pakiet ubezpieczeń za 2,9%, co niemal pokryło wydatki na niebieski lakier, centralny zamek, alarm i radio, poza tym dealer dorzucił co nieco od siebie
~Kaja70
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Cena nie jest niska za auto z takim wyposażeniem. Ale warto ją wydać bo szybko się zwraca przy dystrybutorze. No i ten nietuzinkowy wygląd, dla mnie rewelacja. Ładne ciuchy też kosztują, więc jak się chce być modnym to trzeba zapłacić.
~wjw
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Jesli ktos jest gotow zniesc jedyna powazna wade tego samochodu jaka jest calkowity brak komfortu to cala reszta naprawde go nie zawiedzie. Po dluzszym uzytkowaniu czlowiek zaczyna jednak tesknic za chociazby czyms z segmentu B
~Malmsteen
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Myślę że za te pieniądze można spokojnie znaleźć coś lepszego - w sensie - lepiej wykonanego, mniej usterkowego i z lepszymi materiałami. Poza designem nadwozia, bo to w C1 jest akurat bardzo na plus.
~DZBANEK
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Za 31 tyś kupiłem wersie Flirt z ubezpieczeniem gratis oraz wspomaganiem kierownicy, kolor srebrny metalik, wersja 5 - dzwiowa, diler dołożył centralny zamek gratis od siebie i dywaniki.
~moniaz
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Wg mnie mógłby być troszkę tańszy ale gdybym miała jeszcze raz dokonać wyboru - na pewno padłoby znów na c1 :)
~Andrzej Lineman
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
bardzo dobra cena auta patrząc na rzadkie awarkie, rzadką korozje i małe spalanie tego małego mieszczucha
~fan C1
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Świetny wybór. Według mnie nie ma lepszego samochodu w tej cenie. Bardzo dobre auto na poczatek.
~Michał
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
za takie pudełko ponad 30 tyś to sporo, powienien kosztować conajmiej trzy razy mniej.Jakość kiepska.
Citroen C1 I Hatchback