Lista ocen Citroen C1 I Hatchback 1.0 i 68KM 50kW 2005-2008 (43) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Malmsteen
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Wentylacja - O.K., może być, przewietrzanie jest w porządku. Klimatyzacja też w miarę daje radę, jestem w miarę pozytywnie zaskoczony, że po jej włączeniu silnik nie jest bardzo "zmulony" - spodziewałem się, że będzie gorzej. Ogrzewanie też w miarę, mały silniczek, szybko się zagrzewa.
~fan C1
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Wentylacja bardzo dobra, ogrzewanie tylnej szyby też, jednak ogrzewania powietrza słabe, stojąc w mieście w korku w zimie przy dużych mrozach ciepło dopiero jest po 30 minutach, na trasie może po 10min.
~Kaja70
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Ogrzewanie zimą rewelacja - bardzo wydajne. Wnętrze nagrzewa się szybko.Niestety latem jest gorzej. Szyby przednie mam na korbki a tylne na zatrzaski. Klimy brak. W gorące dni w miejskim korku jest mi ciężko.
~Andrzej Lineman
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Co do wentylacji i ogrzewania brak jakichkolwiek zastrzeżeń, przy temperaturze -20st.C jadąc na trasie potrzeba jakieś 2km aby zaczęło się robić przyjemnie
~wjw
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Ogrzewanie wali mocno chociaz chwile zajmuje zanim sie nagrzeje, natomiast chlodzenie jest bardzo kiepskie - we wroclawskich upalach bywa ciezko.
~moniaz
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Nawiew super, szybko się nagrzewa, sprawdza się w zimę, bardzo ładna konsolka. Nie wiem jak sprawdzi się w lato, jeszcze nie miałam okazji przetestować.
~golab
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Klima pozostawia wiele do zyczenia, nie daje rady schlodzic samochodu w upalne dni, ale i tak lepiej miec taka niz zadna :)
~golab
~mrz
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
w samochodzie w zimę szybko robi się ciepło, w lato pozostaje otwierać okna i nie stawać w korku. brakuje też zamkniętego obiegu
~Michał Cz.
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Grzeje dobrze, chłodzi kiepsko, myślę że dlatego bo nie ma klimy W czasie upałów tylko jazda z otwartmi wszystkimi szybami
Citroen C1 I Hatchback