Lista ocen Citroen C1 I Hatchback 1.0 i 68KM 50kW 2005-2008 (47) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wjw
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
W slowniczku citroena c1 nie ma takiego slowa jak wyciszenie. Na autostradzie do pasazera trzeba krzyczec a z osobami z tylnej kanapy kontakt urywa sie do momentu dojechania do celu. Dosc meczace jest takze to, ze przy wyzszych predkosciach slychac doslownie wszystko, co dzieje sie w silniku - taka symfonia przeroznych jazgotow o roznych okresach wystepowania i czestotliwosciach bardzo daje sie we znaki. Przy nizszych predkosciach i do 4k rpm...
~Malmsteen
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Wyciszenie - to coś, co w tym samochodzie nie istnieje. Do 80 km/h to jeszcze - wyciszenie na poziomie Fiata Seicento, ale przy 130 km/h na autostradzie to trzeba mieć zatyczki do uszu, bo nie da się wytrzymać.
~moniaz
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Wyciszenie ok, nie mam za bardzo porównania... na pewno cichszy niż tico i matiz (takimi miałam okazje dłuzej jeździć), gdy pierwszy raz do niego wsiadłam i zapaliłam silnik - czułam się jak w samolocie :)
~Kaja70
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Trzycylindrowy silnik wydaje charakterystyczny dźwięk podczas pracy. Słyszę go w kabinie i denerwuje mnie to. Świstu powietrza ani oporów toczących się kół przy dużych prędkościach nie słyszę.
~Krzysztof
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Brak wyciszenia. W czasie jazdy słychać aż nadto silnik, szum opon i inne dziwne odgłosy. Jazda autostradą jest męcząca ,bo powyżej stówy nie słyszę własnych myśli .
~Andrzej Lineman
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
W Citroenie C1 wyciszenie, o ile przy niskich obrotach i przy miejskich prędkościach jest nieźle to przy prędkościach powyżej 100km/h można zakładać stopery
~fan C1
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Jak to w małym aucie przy 140-150 jest dość głośno. Za to stojąc na światłach przy wyłączonym radiu silnika nie słychać w ogóle, na się wrażenie że zgasł.
~asia
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
choć trzeba lubić "dźwięk" pracy samochodu, bo trochę jednak go słychać, ale za to nie musiałam inwestować w wątpliwej urody obrotomierz
~gg
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
słychać zawieszenie na kostropatym asfalcie, nie wyciszony bagażnik po położeniu siedzeń mocno słychać nadkola i wydech.
Dziennik kosztów dla Citroen C1 I Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
5,8
~Dakar
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
3 cylindry robią swoje, ale ten dźwięk silnika zapewne spodoba się wielu osobom bo sprawia wrażenie podrasowanego - ma swój urok
Citroen C1 I Hatchback