Lista ocen Citroen C1 I (59) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bigi
Hatchback 3d Facelifting 1.0 i 68KM 50kW
Mam 185 cm i nie narzekam. Pasażer obok również. Przy minimum dobrej woli zaskakuje miejscem w drugim rzędzie. Jak na centymetry zewnętrzne SZOK!!! Bagażnik po prostu jest, ale kupując takie autko nikt chyba nie liczy na prowadzenie z niego handlu obwoźnego. Torba podróżna duża i druga mniejsza bez problemu wchodzi, więc na weekend w dwie osoby super, ale i dzieckiem, które nie potrzebuje już wózka na działkę z przyjemnością jeździmy. Jak...
~moniaz
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Samochód w zupełności spełnia moje oczekiwania jeśli chodzi o miejsce w środku. Zaskakująco wygodnie mają kierowca i przedni pasażer, cała masa miejsca na nogi, na szerokosć jeszcze więcej. Na tylnich siedzeniach poprostu dobrze. Bagażnik niektórzy mogą uznać za mały, ja natomiast uważam że na moje potrzeby jest idealny, ponieważ gdy załaduję zakupy - przynajmniej są dobrze ściśnięte i nie latają. Jest to idealny samochód dla jednej osoby (ja...
~wjw
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Z przodu niesamowicie przestronnie, to byc moze duze szyby sprawiaja takie wrazenie. Z tylu osoby sredniego wzrostu mieszcza sie bez nieprzyjemnych doznan. Nad glowa z przodu duzo miejsca. Po zlozeniu tylnej kanapy miejsca jest rowniez zaskakujaco duzo - zmiesci sie komplet kol na zmiane albo jakies zakupy z ikei. Moim rekordem jest przewiezienie pakunku o dlugoscu 2m ale troche bylo z tym gimnastyki. Minus za otwieranie bagaznika tylko z zamka.
~Carrott
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Z przodu miejsca sporo dla dwojga (na szerokosc tak na sytk) ale do tylu to chyba tylko malego psa mozna zaprosic... wielki minus za brak foteli (wersja 3d) przednich z pamiecia ustawienia: po wpuszczeniu kogos na tylna kanape trzeba ustawiac fotel od nowa!!! zdecydowanie odradzam jak sie chce jezdzic w 2 i wiecej osob!!!
~Kaja70
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Przestrzeń na wszystkich siedzeniach jest rewelacyjna. Nie wiem jak konstruktorzy to osiągnęli w tak małym samochodziku. Mimo że siedzi się dosyć wysoko a nad głową jeszcze tyle miejsca. Z tyłu bez problemu siedzą dwie osoby o wzroście ponad 180 cm. Przypominam, że auto jest rejestrowane na cztery osoby.
~zs
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Trzy osoby z plecakami dojechały do Chorwacji wiec nie jest tak źle:).Problem to brak zamykanego schowka.W bocznych drzwiach mieści się sporo drobiazgów np mapy ale może być problem z otwarciem okna!Do bagażnika zmieściły się dwa plecaki 80 litrów piłka plażowa trochę jedzenia oczywiście bez półki.
~Miki
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Miejsce dla pasazera z przodu - ok. Dla kierowcy juz nie za bardzo. jako osoba wysoka mialem problem z kolanem za blisko kierownicy, pozycja ta byla zwyczajnie niewygodna. Ogolnie z przestrzenia nie jest zle. Jak dobrze sie przemysli, to mozna sporo zapakowac, pomimo beznadziejnego bagaznika :)
~mrz
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Supper auto dla 2 osób! W razie potrzeby przewiezie i 4 osoby, ale już nie nadaje się wtedy na wyjazdy za miasto. W 2 osoby z Warszawy do Zakopanego razem z 2ma rowerami na dachu był jedynie problem z zapakowaniem wszystkiego do bagażnika... bagaże na tylnych siedzeniach to konieczność!
~Jacek
Hatchback 5d Facelifting 1.0 i 68KM 50kW
Z przodu dużo miejsca, z tyłu mało, ale da się jechać. Wyczarowane ile się dało z tego nadwozia . Na pewno więcej niż się wydaje z zewnątrz (mały silniczek = krótka maska + mały bagażnik). Da się jechać w 4 osoby. Ma miejsca chyba tyle co starsza generacja Yarisa.
~antos
Hatchback 3d Facelifting 1.0 i 68KM 50kW
moja wersja to 3d, dostęp na tylne siedzenia utrudniony, mi to nie przeszkadza bo jeżdżę sam( dojazdówka do pracy), fotele całkiem wygodne, na tylnych siedzeniach więcej miejsca niż w bmw e46(miałem taki), bagażnik w sam raz na drobne zakupy, nic się wtedy nie rozwala po bagażniku:)