Lista ocen Citroen C15 (64) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Po 700 000 działa w nim już tylko silnik i skrzynia biegów oraz jedno światło przednie LEWE. a że towarem przytłukłem mocno obudowy świateł tylnych to rozpierdzieliły się mocowania żarówek i działa też tylko jedno tylne światło pozyzyjne LEWE, kierunek działa tylko prawy przedni, przeglądy OC robie u znajomego a na kontrole policyjne się nie zatrzumyję bo nie mam czasu ;) szyby sie nie odchylają bo zepsute są te włączniki bo panowie z...
~Matrix.wl
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Ogólnie super. Prostota w konstrukcji więc co się może popsuć. Po prostu pierdoły ale przy częstym i ciągłym użytkowaniu się nie ma co dziwić. - Blachy - Przełącznik od dmuchawy - Regulacja świateł - Włącznik świateł - Przełączniki do el. szyb - oświetlenie wewnętrzne - REGULATOR SIŁY HAMOWANIA WAŻNE ta pierdółka na środku z tyłu która teoretycznie daje więcej siły hamowania na tył przy obciążeniu. Ja ją wywaliłem i...
~Adam
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Przełącznik światek zepsuł się i światła co chwilę się wyłączają, więc nie da się jeździć, ale wystarczy dotknąć lekko przełącznik świateł i powraca do normy, ale trzeba robić tak co chwilę, bo się cały czas rozłączają. Zepsuty zamek w prawych drzwiach, trzeba zamykać drzwi ze 30 razy, żeby może udało się je zamknąć. W tylnych też jest ciężko, ale daję radę, choć tam, problem jest z wyjmowaniem kluczyka z zamka.
~rataj
Furgon 1.9 D 60KM 44kW
ja josz pisałem tu opinie jak go mialem 4 mies teraz mam go 2lata i dealej nic nie robilem tylko klocki wymienilem a daje mu czadu rowno 10 ton kamienia polnego zwozlem z pol przez 2 dni po lesie do pracy w blocie co dzien z ludzimi na budowe cieszki teren alto trzeba pchac bo bloto takie i nic worze wszystko oleju na czas nie wymieniam piluje go ostro a mu nic 60 zlotych na klocki przez 2 lata wydalem i raz olej i filtry
~Waldi z Radomia
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
W zasadzie tylko końcówki przewodów instalacji elektrycznej wymagają czasami poprawy - nie kupuj żarówek (zwłaszcza reflektorowych) nieznanych firm, zwłaszcza w super- i hipermarketach - b. niska jakość, szkoda pieniędzy. Nie zakładaj żarówek halogenowych ! - instalacja nie ma przekaźników - drogi przełącznik zespolony (pod kierownicą) będzie szybko do wymiany.
~citryna
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Silniczek spryskiwaczy, elektryczne podnoszenie szyby, żarówki przednich reflektorów, kierunkowskazy obrysowe, światła tylne, centralny zamek - ogólnie wszystko sprawa kabli na wierzchu i upływu czasu. Wszystko naprawiłem sam. Dostęp rewelacja.Parują szyby od środka, ogólnie dużo wody w środku- stare gumy, jakieś dziurki w podłodze itd.
~stasiek
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
plastiki !- łamliwe skrzypiące dobrze odzwierciedlające temperaturę panującą na zewnątrz,w lecie parzą w zimie mrożą super skaj. bardzo delikatne klamki w zamkach może wygiąć nawet dziecko,podnośniki szyb - b.usterkowe,układ elektryczny zawodny :coś nie łączy,coś nie świeci ,czy nie miga. pod względem drobiazgów LADA przy C-15 to MERCEDES
~kristoforo
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
właściwie nic się nie psuje,ajak już coś to młotek i przecinak.Elektrycznie otwierane szyby w moim modelu to jedyna pomyłka bardzo częste awarie poprawki nic nie dają w końcu przerobię tę konstrukcję bo tego nieda się naprawić chyba. aha i blachy do kitu katastrofaale i blacharz też musi z czegoś żyć.
~Duch Dziadka
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
...gdyby nie to ze serwis czasami co nieco zle zamontowal po naprawach eksploatacyjnych to 100% bezawaryjności...(mam tu na mysli linke hamulca recznego ktora wyskakiwała z pancerza i powodowała grzanie hamulców...
~panM
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
W ponad 10-letnim wózku do roboty, z którym się nikt specjalnie nie pieści, czasem coś padnie (raczej _zużyje_ się). Zazwyczaj mozna za grosze naprawic, samemu czy u pierwszego lepszego kowala po drodze.