Lista ocen Citroen C2 (60) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~redi
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
W zasadzie wszystko w porządku. Martwi mnie trochę jedynie zamykanie bagażnika, bo jak się zamknie i pociągnie za górną klapę, to minimalnie się poruszy. Mam nadzieje, że nie będzie to coraz luźniejsze i nie zacznie hałasować. Ogólnie wszystko pomyślane dobrze, chociaż nie doskonale: koło zapasowe schowałbym jednak w środku, a nie pod spodem, na zewnątrz, wokoło przedniej maski (pokrywy silnika) zostają szerokie przestrzenie po zamknięciu....
~rklos@op.pl
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Jestem mechanikiem i z racji tego interesuje się tym tematem bardziej. Wiem że przyjdą problemy, zwłaszcza stabilizatory (polskie drogi wiadomo jakie). Jeżdżę już rok i nic. Pasek rozrządu do wymiany po 240000 tys, a moja C2 ma dopiero 53000. Prawie wieczność. Przeglądy co 20000 tys, które robię je sam ! Dodam tylko że części są tanie. Np. sworzeń wachacza 35 zł
~nefal
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
"Drobne" elektroniczne usterki w tym aucie sprawiają niesamowite problemy i właśnie rozważam jego zezłomowanie, bo naprawa tych "drobnych" usterek staje sie nieekonomiczna... Wcześniej były problemy z nawiewami, z elektrycznymi szybami a teraz z centralnym zamkiem.
~prozack
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Przez 6 lat były jakieś drobne pierdółki: np. spalił się silniczek do spryskiwaczy (zamarzł płyn i zamiast odmrozić to ciągle pompowałem więc trochę moja wina). Odpadły mi w znaczku kropki nad "e", ale w ASO naprawili na gwarancji:)
~Darek
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Drobiazgi były i są, ale nie tak straszne. Tu zaślepka zamka wypadła, tu spasowanie plastików poszło (jednak to wina wypadnięcia jednego zatrzasku). Ale po ponownym spasowaniu elementów nic nie skrzypi, a także nic się nie psuje.
~aneczka
Hatchback 3d 1.6 i 16V 110KM 81kW
mam rok.jestem trzecim wlascicielem.ale wczesniej autko bylo bardzo malo jezdzone.21 tys mil jak go kupilam.stan idealny!!!!perfekt.nic sie nie zepsulo i nie zapowida sie.nie wlozylam ani zlotowki.ideal
~francis francis
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
drobiazgów nie ma zadnych troche trzesza plastiki ktorej jednoczesnia nadaja uroku ale trzesza na nierownosciach mnie to nie przeszkadza ale penwie inni woleli by twardego jak skala golfa....
~Adrian
Hatchback 3d 1.6 i 16V VTR 122KM 90kW
Elektryka... niedziałająca tylna lampa, potem kierunkowskaz raz działa raz nie. Zepsuło się też podświetlenie rejestracji. Wymienione też dwa łożyska i koło pasowe.
~Krzysiek
Hatchback 3d 1.6 i 16V VTR 122KM 90kW
Trochę denerwujące drobne usterki na początku użytkowania - pozostałość po poprzednim właścicielu, który wolał kupić felgi za 4 tys zamiast uszczelnić obudowę komputera...
~petit_chevalier
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Zwykłe usterki wynikające z użycia samochodu nie pojawiają się częściej niż powinny. Problem z rdzą. Awaria radia, magnesu klapy drzwi, zamka drzwi.