Lista ocen Citroen C2 (52) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 81 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gumis9922@o2.pl
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Automatyczna klimatyzacja działą doskonale! Po 1 minucie zimnym rankiem wnętrze jest już ciepłe, a w upalne dni również po około 1 minucie jest przyjemnie chłodne. Minimalna temperatra do jakiej możemy schłodzić wnętrze to poniżej 15 stopni. Szyby całkowicie zaparowane w kilka sekund są już odparowane. W Passacie B5FL działą to wszystko mniej efektywnie , a uważałem climatronic za niemal doskonały system klimatyzacji:
~Darek
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Auto szybko się nagrzewa zimą, klimatyzacja (climatronic) działa doskonale, chłodząc osoby jadące autem w czasie upałów, a nawet wtedy gdy jest zimno na dworze, ale słońce daje się we znaki i grzeje przez szyby. Szyby nie parują, ogrzewanie tylnej szyby działa dobrze, szybko szyba zamarznięta po nocy w nieogrzewanym garażu rozmraża się i jest gotowa do przetarcia wycieraczką.
~Woo
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Nie mogę wyjść z podziwu dla projektanta citroenowych wlotów powietrza w kabinie :) pomysł prosty, ładny i bardzo skuteczny. Dzięki tym \"kulom\" można w niemal każde miejsce kabiny skierować strumień ciepłego/zimnego powietrza. No a przytym w zimie w autku bardzo szybko robi się ciepło.
~snela86@interia.pl
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Klimatyzacja Automatyczne Super... tylko jaksie wsiada do zimnego auta i zalaczy na maxa temperature a jedzie sie pomału po miescie to trwa rozgrzenia koło 7 minut a na trasie z zimnego silnika do nagrzania trwa około 2,3 minut przy predkości 120-130
~michalbgd
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Z racji mało oszczednego silnika ciepło robi się w mgnieniu oka, w połączeniu z automatyczną klimatyzacją zima nie stanowi wyzwania. Latem z racji małej kubatury kabiny żadne temperatury nie są straszne. Mocny punkt.
~paola323
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Przednia szyba za często jest zaparowana i nic nie daje wymiana filtrów, dobrze , że klima daje sobie z tym radę, bardzo słabe ogrzewanie na nogi kierowcy i pasażera, po prostu zimno w nogi
~prozack
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Auto jest małe, a klimatyzacja i ogrzewanie bardzo wydajne. Jak kupiłem samochód to włączyłem opcje "auto" i tak już zostało:)
~uzi81
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Co do warunków atmosferycznych w samochodzie nie mam zastrzeżeń, mrozy, upały i huragany na żądanie. wszystko za pomocą automatycznego sterownia.
~Kuba
Hatchback 3d 1.1 i 61KM 45kW
Auto niby niewielkie, ale trochę trwa zanim w środku będzie ciepło. Nawiew na nogi słaby. Za to klima działa super.
Dziennik kosztów dla Citroen C2
5,8
7,6
~Mad
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Jak są mrozy szybko się schładza, ciepło robi się po przejechaniu 7-8 km. Należy często wymieniać filtr kabinowy.