Lista ocen Citroen C2 1.1 i 61KM 45kW 2003-2009 (12) - Całokształt

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Prezes
Hatchback 3d 1.1 i 61KM 45kW
Zdecydowanie polecam. Od trzech lat jestem zadowolonym użytkownikiem tego auta. Auto jest niezawodne, sprawdzone i przede wszystkim pakowne pomimo swoich małych wymiarów (szeroki rozstaw bagażnika oraz składane tylne siedzenia). Właśnie wróciłem niedawno z podróży nad morze (ponad 1500 km) i nie miałem ani jednej awarii. Jedynym minusem jest częste przepalanie się żarówek. Poza tym wszystko działa bez zarzutu. Niektórym może doskwierać duża...
~Adamjot
Hatchback 3d 1.1 i 61KM 45kW
Z plusem. Samochód daje sporo frajdy i jest idealny do miasta. Mały wszędzie się zmieści, zwinny przy tym w miarę oszczędny. Spalanie po mieście cyrkuluje w granicy 7 litrów. Generalnie większych problemów z nim nigdy nie miałem. Jedynym mankamentem jest delikatne zawieszenie a co się z tym łączy to częstsza wymiana drążków kierowniczych bądź sworzni. Ceny części są niskie.
~pudel_hc
Hatchback 3d 1.1 i 61KM 45kW
Dla mnie auto za słabe, nie daje frajdy z jazdy, ale jak ktoś chce się przemieszczać z punktu do punktu to może, ale sporo pali jak na takie małe autko. Zaskoczyła mnie pojemność załadunkowa-pozytywnie. Fajnie otwierany bagażnik(góra i dół) i składane siedzenia z tylu, każde oddzielnie.
~tomek_pk@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 1.1 i 61KM 45kW
Jestem bardzo zadowolony z zakupu, silnik mógłby być moniejszy, gdybym kupował dziś to kupiłbym wersję 1.4i ale napewno też citroena C2. Jakość wykonania wnętrza jest naprawdę dobra a nie taka jak w Fiacie Panda lub Dacii Logan (robione siekierą)
~mikar1@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 1.1 i 61KM 45kW
fajne miejskie autko .jako drugie w rodzinie w sam raz dla kobiety na zakupy, jedna najważniejsza wada to cena jak na samochód o takich rozmiarach zdecydowanie za wysoka
~Marcin z Łodzi
Hatchback 3d 1.1 i 61KM 45kW
Citroen C2 jest autem ponad przeciętnym ,wyróżniającym się.Poruszająć się po mieście bardzo często zwraca na siebie uwagę i zaciekawienie ludzi.
~pendraki@poczta.fm
Hatchback 3d 1.1 i 61KM 45kW
Za tę cenę... Auto jest piękne i wszystkim się podoba. Do tego nioe spowszednieje bo c2 na palcach można policzyć.
~eddie@lomac.net
Hatchback 3d 1.1 i 61KM 45kW
nie najlepszy zakup za tą cenę, w podobnej konfiguracji Yaris kosztuje mniej, pali mniej i ma o niebo więcej miejsca
~Kuba
Hatchback 3d 1.1 i 61KM 45kW
Proste autko, ma kilka prymitywnych rozwiązań, ale dzięki temu jest tanie i całkiem proste w naprawach.
Dziennik kosztów dla Citroen C2 1.1 i 61KM 45kW
6,8
~KAjtek
Hatchback 3d 1.1 i 61KM 45kW
Piękny samochodzik, doskonały do miasta. Wybija się z szarej masy Yarisów i tym podobnej masówki.