Lista ocen Citroen C2 1.4 i 75KM 55kW 2003-2009 (21) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~uzi81
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Jeśli chodzi o spalanie to myslałem ze bedzie troszke mniej palił :P , w cyklu mieszanym ( miasto - trasa , wolno - szybko ) pali średnio 6,8l , Miasto + szybko , to połknie 8 z groszem. ECO-drivingu jeszcze nie uprawiałem , wiec moge oszacować spalanie w granicach 5,7. Co do cen napraw nie bede sie rozpisywał ( ASO lub warsztat ) wolnośc wyboru.
~pq
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Spalanie mogło by być mniejsze. Ceny napraw zależą od serwisów. Proponuje omijać ASO i znaleźć porządny warsztat specjalizujący się we francuzach. Ja taki znalazłem i jestem zadowolony bo dysponują tymi samymi częściami co ASO, a ceny o połowę niższe.
~misq
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Zbyt duże przy dynamicznej jeździe w mieście (około 10 litrów). Normalnie spala około 8. Nie pokonywałem nim długich tras więc nie wiem jak się zachowuje na autostradach. Jeździ tylko w mieście.
~gumis9922@o2.pl
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
8L średnio na dotarciu w mieście , raczej dynamicznie jeżdąc to moimzdaniem bdb wynik. Minimlane spalaie jakie uzyskałem za miastem 5l/100km jadąc całkiem normanie , na dotraciu , więc będzie jeszcze mniej!
~nefal
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Mieszkam w UK, więc realia ekonomiczne nieco inne, ale myślę że będzie przeciętnie.. Chociaż dużo pali, ale musze wziąć poprawkę na żonę która nim jeździ tylko bardzo krótkie dystanse.
~michalbgd
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Dotychczas samochód nie sprawia żadnych problemów. Upierdliwe jest wyważanie fabrycznych obręczy aluminiowych bez tzw" przelotki", zdecydowanie wyższy koszt usługi.
~Largo
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Przy dynamicznej jeździe po mieście pali mi 7.1 l/100km. Trochę dużo jak na taki silnik, ale konstrukcja już nie najnowsza i tak to jest. W trasie jest już znacznie lepiej.
~bucek
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
przy szybkiej jeżdzie potrafi troche spalić ale szybko spada zużycie na trasie i generalnie na trasie Gdańsk- Rzeszów spalił 6,5 litra przy prędkościach powyżej 125km/h
~prozack
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Przez 6 lat wymieniałem tylko to co było książce serwisowej. Auto serwisowane tylko w ASO. Cena od 350 (mały przegląd) do 700 złotych (duży przegląd).
~Piotr
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Pali jak Mietek spod sklepu... Nie daje o sobie zapomnieć przynajmniej raz na miesiąc. Jak z kobietą chcesz ją mieć to bracie płać.