Lista ocen Citroen C2 1.4 i 75KM 55kW 2003-2009 (20) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rozczarowany - 44 tysiące, ale za co????
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Uuu... Nie polecam! Po roku i 8 miesiącach wymiana przepustnicy, w serwisie nie są w stanie nic poradzić na skaczące obroty silnika oraz terkoczące zawieszenie (bardzo irytujące), dwa razy zostałem tylko z pierwszym biegiem z powodu odłączenia się cięgła skrzyni biegów, a 5 miesięcy po okresie gwarancji rozsypał się mechanizm różnicowy koszt naprawy w citroenie ok 2300zł.
~prozack
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Po 15k na serwisie w ASO powiedzieli mi, że padła uszczelka pod głowicą. Auto było na gwarancji więc wykonali usługę na gwarancji. Podobno to typowe dla modelu. Nigdy nie było jednak przypadku unieruchomienia auta czy większych awarii.
~paola323
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Wydaje mi się , że dławiący się silnik zimą jest poważną usterką i bardzo niebezpieczną np. podczas wyprzedzania, powiem , że raczej nie da się wyprzedzać dopóki silnik jest zimny
~redisek
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Nawala elektronika (soft kompa). Zimą problemy z ruszaniem na zimnym silniku - serwis nie potrafi zdiagnozować przyczyny. Puka, cos tam stuka - ASO twierdzi, że jest w porządku ;(
~Piotr
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Już chciałbym nie pamiętać ale to bydlę nadal stoi pod moim oknem. Mam nadzieję, że żona jutro do pracy dojedzie...
~jac
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
dwukrotnie wybił się łącznik stabilizatora - średnio co 18tys km, dwa razy prawa strona - lewa ciągle ok już ponad 40 tys
~nefal
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Samochód ze sporym przebiegiem i powypadkowy a tu nic poważnego się nie dzieje.
~pq
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
pękła sprężyna, na szczęście podczas postoju (podobno częsta wada produkcyjna)
~Piotr
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Przebieg 140 tyś i tylko jedna usterka łożyska alternatora.
Dziennik kosztów dla Citroen C2 1.4 i 75KM 55kW
7,4
9,4
~Cedwojkowiec
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Brak usterek, ale tez za wiele nie przejechalem.