Lista ocen Citroen C2 1.4 i 75KM 55kW 2003-2009 (25) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~misq
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Jak na auto miejskie wykorzystywane tylko przeze mnie jest idealnie. Nie służy ono do wożenia wielkich ładunków ani 6 osobowej rodziny. 2 osoby podróżują nim niezwykle komfortowo jak na tą wielkość samochodu, a pasażerowie z tyłu mogą być przewożeni w razie potrzeby. Przesuwane fotele zwiększają przestrzeń ładunkową. Zakupy ubraniowo - żywieniowe zmieszczą się na pewno. Podwójnie zamykany bagażnik ponadto zwiększa przestrzeń, ponieważ...
~gumis9922@o2.pl
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Na przednich fotelach nawet kierowca o wzroscie 2 siedzi wygodnie , za sprawą regulaji wysokości siedzenia kierowcy , dużej reulacji wzdłużnej , oraz regulacji kierownicy w 2 płaszczyznach . Pasażer ma bardzo dużo miejsca dla siebie. Z tyłu mamy przesuwane fotele , i gdy odsuniemy jes maksymalnie do tyu mamy przestrzeń auta klasy średniej . Szerokośc wnętrza jest zauważalnie większa od konkurencji.
~prozack
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Nie jest to limuzyna i do przewożenia pasażerów z tyłu się nie nadaje. Jak potrzeba kogoś "podwieść" pod dom to ok. Na dłuższy wyjazd zdecydowanie odpada. Jeśli chodzi o miejsce z przodu to NIESPODZIANKA. Jest naprawdę dużo miejsca, jest po prostu wygodnie. Auto dużo obszerniejsze (z punktu widzenia przednich foteli) od mini coopera czy fiata punto.
~Largo
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Śmieszy mnie jak ktoś pisze ze za mało miejsca. To jest małe auto i chyba wiesz na co się decydujesz kupując C2. Mnie zaskoczyło to że siadając za kółko mam tyle samo miejsca co w kompaktowym aucie nie czuje się ze siedzę w małym autku. Wiadomo jest to auto na dwie osoby i tak je kupowałem i dla dwóch osób jest wystarczająco miejsca.
~nefal
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Przy tej klasie auta, to miejsca dla pasażerów z tyłu praktycznie nie ma, ale tego raczej można się spodziewać. W zamian z przodu jest jak dla mnie dużo miejsca, moje 100 kg mieści się. Po złożeniu tylnych foteli (co można zrobić łatwo nawet od strony bagażnika) spokojnie można zabrać duże zakupy.
~paola323
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Kierowca i pasażer ma znośnie ale tylko wtedy gdy siedzenia są maksymalnie przesunięte do tyłu, a wtedy ci z tyłu nie mają racji bytu. Dwa oddzielne siedzenia z tyłu dają się regulować , niestety kosztem bagażnika, którego nie ma za wiele.
~uzi81
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Dla kierowcy i pasażera naprawde dużo miejsca. inaczej sprawa ma sie tylnich miejsc , dla średnich osób nie ma tragedii , gorzej gdy ktoś jest wysokiego wzrostu , to prawie pewne ze będzie haczył głową o dach :P .
~redi
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Naprawdę dużo miejsca z przodu, niejdno większe autko nie daje tyle przestrzeni. Z tyłu napewno gorzej, ale jak bagażnik pusty, bądź prawie pusty, i można odsunąć fotele tylne maksymalnie do tyłu to nie jest źle.
~Szafa
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Przestrzeń z przodu ogromna. Raczej należy auto traktować jako drugie auto, auto dla kobiety lub auto dla młodego kierowcy. Jak jadą dwie osoby , to bagaży wejdzie bardzo dużo i podróżuje się komfortowe
~matik
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
To jest auto dla 2 osob. Dziecko w foteliku miesci sie na tylnim siedzeniu, wiec jest lepiej niz trzeba :) Fotele tylnie rozkladaja sie i przesuwaja - przydatna sprawa.