Lista ocen Citroen C2 1.4 HDi 70KM 51kW 2003-2009 (22) - Całokształt

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~francis francis
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
auto to wypas ludzie sie zanim ogladaja a na polo czy pande nawet nie spojrza czyli ego wlascieciela moze spac spokojnie, ale ogolnie auto jest super gdyby nie polskie drogi.... bo ja jezdze czesto autostrada lodz-poznan i jest rewelka gorzej na koleinach dziurach studzienkach itp itd wiec nie polecam tego auta komus kogo wkurzaja jakie kolwiek odglosy przy przejezdzaniu tego typu nierownosci natomiast ogolnie auto jest komfortowe ja mam...
~Monika
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
początkowo nie zwróciłam uwagi na to auto:) dopóki do niego nie wsiadłam:) jak wykonałam jazdę próbną wiedziałam że to autko będzie moje:) jeżdżę nim od roku i jak na razie nie mam powodów do narzekań, wręcz przeciwnie każdemu poleciłabym to autko. niektórzy piszą, że nie sprawdza się na długich trasach, moim zdaniem to nie prawda, przejechało już ze mną dużo km i nie zauważyłam, żeby w którymś momencie było uciążliwe. Co prawda ma turbodzire-...
~W. z sentymentem
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Samochod byl sciagniety z Niemiec po lekkiej stluczce (wymienione drzwi i polakierowanie prawego boku). Nie sprawial żadnych większych problemów przez pół roku, świetny samochodzik do którego się bardzo przywiązałem. Pisze w czasie przeszlym, bo pare dni temu spotkał moja Cytrynke ciezki wypadek i nadaje sie juz niestety do kasacji. Musze dodac, ze samochod jest nadwyraz bezpieczny,bo obeszlo sie bez zadnych obrazen (mocna konstrukcja, 4* w...
~Mad
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Auto zdecydowanie bardzo udane jak też silnik 1.4 HDI, bez naprawy można zrobić 300-400 tyś. km Fajne do miasta, ale też super w trase, szczególnie po Polsce, gdzie średnia prędkość wyniesie ok 50km/h. Ciekawie wygląda, spora przestrzeń jak na takiego malucha, Raczej bezproblemowe auto, nie wymagające, idealne do zwykłego przemieszczania się za małe pieniądze.
~Woo
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Samochód jak dla mnie idealny. Czasami mam wrażenie, że sam lepiej bym go dla siebie nie zaprojektował. Praktycznie każdy detal w tym aucie jest stylistycznie spójny. Jednocześnie auto jest bardzo nowoczesne (nawet jak na konstrukcje która ma już prawie 8lat) i bardzo oryginalne. Wnętrze auta też do niego pasuje. Wydaje mi się, że zdecydowanie bardziej pasuje do C2 niż do C3 :)
~rozo
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Jest to doskonałe auto dla dwóch osób. Pasażerowie z tyłu nie mają za wiele miejsca a i bagażnik nie jest za duży. Kultura pracy silnika jest doskonała a jego bezawaryjność mile zaskakuje. Zdecydowanie ponownie kupiłbym ten samochód. Przejechałem nim 72 tyś km bez najmniejszej usterki, co sprawia, że samochód jest godny polecenia.
~Darek
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Każdy może narzekać, ale jak dla mnie jest okej. Wykończenie wnętrza, ergonomia, wygląd to kwestia indywidualna, każdy kto chce kupić to auto, niech je obejrzy na żywo, bo będzie jak z moim kolegą, który stwierdził, że te auto wygląda okropnie, ale gdy zobaczył je na żywo \"kopara\" mu opadła :>
~rklos@op.pl
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Wielokrotnie byłem pytany - Dlaczego Citroen. Właśnie dlatego - że Citroen. Mało kto zna historię tej marki. A szkoda. Ma polskie korzenie. Citroen DS, CX to piękne pojazdy. C 2 także jest piękny, zwarty,ekonomiczny. C 2 to też perełka, jest ich mało. Dla mnie to wielka zaleta.
~anonim
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Samochód b.dobry. Silnik 1,4 diesel. Dobrze się prowadzi. Bardzo dynamiczny chociaż preferuję jazdę spokojną. W Warszawie spala 5,2l/100km (wg. komp). Ogrzewanie super. Wygodna dzielona klapa tylna.
~Romuald
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Jest to tak nietypowy pojazd że trudno go oceniać.W mojej prywatnej ocenie może być tylko prawie idealnie.Piękne kształty, niebieski metaliczny kolor, komfort i ekonomia. Ja jestem zadowolony.