Lista ocen Citroen C2 1.4 HDi 70KM 51kW 2003-2009 (16) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rklos@op.pl
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Jestem mechanikiem i z racji tego interesuje się tym tematem bardziej. Wiem że przyjdą problemy, zwłaszcza stabilizatory (polskie drogi wiadomo jakie). Jeżdżę już rok i nic. Pasek rozrządu do wymiany po 240000 tys, a moja C2 ma dopiero 53000. Prawie wieczność. Przeglądy co 20000 tys, które robię je sam ! Dodam tylko że części są tanie. Np. sworzeń wachacza 35 zł
~Darek
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Drobiazgi były i są, ale nie tak straszne. Tu zaślepka zamka wypadła, tu spasowanie plastików poszło (jednak to wina wypadnięcia jednego zatrzasku). Ale po ponownym spasowaniu elementów nic nie skrzypi, a także nic się nie psuje.
~francis francis
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
drobiazgów nie ma zadnych troche trzesza plastiki ktorej jednoczesnia nadaja uroku ale trzesza na nierownosciach mnie to nie przeszkadza ale penwie inni woleli by twardego jak skala golfa....
~petit_chevalier
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Zwykłe usterki wynikające z użycia samochodu nie pojawiają się częściej niż powinny. Problem z rdzą. Awaria radia, magnesu klapy drzwi, zamka drzwi.
~SimaoniC
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Francuz jak to francuz ma humory, ale nigdy nie było to nic poważnego, naprawy wynikłe nagle nie występują, jedynie należy dbać dobrze o silnik i zawieszenie.
~Monika
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
jak na razie od roku obcowania z tym autkiem wymieniłam jedną żarówkę świateł dziennych
~Woo
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
No tutaj też narzekać nie mogę. Nic nie urwałem. Wszystko jest na swoim miejscu sprawne.
~fanka cytryny
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Zdarzyła się wpadka z paskiem klinowym, ale to spuścizna po poprzednim właścicielu.
~rozo
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Zero usterek przez cały okres eksploatacji, stąd ponowny wybór Citroena!
~rozo
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Jak na razie (odpukać) nic mi się nie psuje ..i nie zanosi się:)