Lista ocen Citroen C2 1.4 HDi 70KM 51kW 2003-2009 (16) - Ergonomia

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Woo
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Co do ergonomii nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko jest czytelne, ładnie i ergonomicznie rozmieszczone. A co do obrotomierza, za który citroen zbierał niepochlebne noty, powiem krótko jak dla mnie jest idealny. Sam bym lepiej nie zaprojektował. Auto jest oryginalne, ma swój charakter i niepowtarzalny styl. I uwielbiam w tym samochodzie bagażnik, patent z dwoma odrębnymi fotelami z tyłu, które z niesamowitą łatwością ruchem jednej ręki można...
~Darek
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Wszystko dostępne na wyciągniecie ręki, intuicyjna obsługa. Brakiem jest fakt, iż nie ma tylu schowków by schować np. dokumenty, drobne rzeczy - wszystko to trzeba pchać do dużego, klimatyzowanego schowka przed pasażerem siedzącym na przednim fotelu. Z tyłu obok pasażerów małe wnęki na drobne rzeczy. Na pochwałę zasługuje schowek w klapie bagażnika (tej dolnej, gdyż jest otwierana w dwóch częściach), gdzie spokojnie mieszczą się akcesoria typu...
~petit_chevalier
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Auto czteroosobowe, na tył lepiej wrzucić mniejsze osoby, ale generalnie jak na tak małe auto miejsca jest dużo. Mały bagażnik, który cenię za możliwość otwarcia "w połowie" klapy. Przesuwane fotele z tyłu zawsze pozwolą zrobić trochę więcej miejsca na bagaż.
~fanka cytryny
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Jak dla mnie w tym wypadku nie ma czego się czepić. Siedzenia wygodne, wszystkie przyciski pod ręką, kontrolki widoczne. Jedynym mankamentem dla niektórych mogą być przyciski do otwierania szyb, znajdujące się tuż pod dźwignią zmiany biegów.
~rklos@op.pl
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Przód OK. Wygodne siedzenia.Ale po co ja to piszę, przecież to jest Francuz. Tył też wesoły, składam siedzenia i mam prawie 1 metr sześcienny.Tylne drzwi bardzo praktyczne.Wszystko na swoim miejscu.
~Mad
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Bardzo przyjemnie w środku, wszystko pod ręką, ciekawe rozwiązania np. z klapą bagażnika, najbogatrze wersje mają praktycznie wszystko wraz ze skrzynią sekwencyjną.
~W. z sentymentem
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Wszystko pod reka, dla mnie ok, choć przydałby się jeszcze jakiś schowek. Plus za składane tylne oparcia i dwuczęściowa klapa bagażnika.
~Jarek.
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
szkoda że nie wziąłem sterowania radiem przy kierownicy, do elektrycznych szyb przy panelu środkowym można się przyzwyczaić, czasami myślę, że to może lepiej.
~rozo
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Fotele bardzo wygodne. Przy długiej trasie (800km) zero zmęczenia czy dyskomfortu z jazdy. Regulowana kolumna kierownicy.
~SimaoniC
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Genialnie:) Po prostu wsiadasz, i wiesz, gdzie co się znajduje:) Brawo dla Citroena!!!