Lista ocen Citroen C2 1.4 HDi 70KM 51kW 2003-2009 (14) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tom....
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Samochodu ze skrzynią sensodrive nie polecam. Zbyt bardzo na szprycowane elektroniką i gdy jeden element ma awarie auto staje na ulicy i nie ma się go uruchomić. Użytkuje samochód 3 lata z czego ok 4 miesięcy był u mechanika i wymieniłem wszystko co stanowi element skrzyni biegów (komputer skrzyni, sterownik ABS mechanizm zmiany biegów - części te nie są tanie). Także nie polecam.
~francis francis
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
tu sie sprawa komplikuje bo maielem kilka powaznych usterek natomiast one wynikaly z powypadkowoasci auta kupile auto uzywane z francji i w serwisie by the way najlepszym w lodzi serwisie citroena na lodowej w lodzi mowili mi ze sa one wynkiniem jakis tam niedorbek przy jego "odrestauowywaniu" a pozatym zrobilem 30 tysiecy w rok i nic
~Darek
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Poważnych usterek jako tako nie ma, co najwyżej są one skutkiem zaniedbania poprzedniego właściciela pojazdu. Wymieniać płyny eksploatacyjne, filtry paliwa i oleju, lać ropę i jechać :> A regularne serwisowanie na pewno odpłaci się w późniejszych niespodziewanych kosztach napraw.
~petit_chevalier
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Awaria czujnika podawania paliwa, zepsuty rozrusznik, zacisk hamulców (po roku od całkowitego remontu układu hamulcowego), klimatyzacja - wszystkie naprawy to koszt +500 zł lub powoduje unieruchomienie auta.
~SimaoniC
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Zaraz po zakupie wymieniłem uszczelniacze przy wtryskiwaczach, koszt ok 450 zł nie było to konieczne ale zalecane. poważne, ponieważ nikt ze szwagrem tego w garaży przy piwie dobrze nie zrobi.
~mick_s
Awaria klimatyzacji (sterowanie w BSI) należała do najkosztowniejszych
~Monika
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
nie było żadnych poważnych usterek. Mam nadzieje, że dalej tak będzie
~Romuald
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Nie miałem w pojeździe żadnej poważnej usterki.
~W. z sentymentem
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Bez większych napraw, tylko materiały eksplatacyjne.
~M. B.
Nie stwierdzono