Lista ocen Citroen C2 1.4 HDi 70KM 51kW 2003-2009 (20) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~francis francis
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
jest dobrze tak jak ocenilem na 4 ja jetem maly wiec dla mnie wogle jest ok ale zdarza mi sie zachaczyc bolecsnie kolanem o srodkowa konsole wiec pewnie kteo kto ma troche wiecej nic 1.75 moze dac c2 dwuje z tylu to releka jak na uto o dloguosci 3.60 2 odzielne fotel wiec moga jechac 2 osoby ale w przyzwiytch warunkach lepsze to niz marzniecie w autobusie ;) zartuje az tak zle nie jest natomiast tak jak wspomnialem wczesniej jak na auto 3.60...
~Woo
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Powiem krótko. Jak dla mnie jest to samochód dwu osobowy. Chociaż właściwie w 90% jeżdżę nim sam. Czasami sporadycznie zdarza mi się przewieźć siebie + 3 pasażerów. Ja jako kierowca czuje się w nim komfortowo i na brak miejsca nie narzekam (chociaż powinienem zaznaczyć, że jestem raczej niski (178cm) - trudno mi ocenić jak czuli by się w nim osoby powyżej 190 np. :)
~Darek
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Z przodu ogrom miejsca, nogi można wyciągać do woli. Z tyłu przeciętnie jak na auta którymi jeździłem, ale doskonale jeżeli chodzi o klasę pojazdu, jakim się poruszam. Mimo niewielkich rozmiarów wnętrza miejsca na nogi dla osoby o wzroście 185cm jest wystarczająco, głowa także ma miejsce pod sufitem.
~SimaoniC
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Nie ukrywam, że to 2 osobowe auto w praktyce, chyba, że ma się 2 małych dzieci, wtedy może być. Ale dla 2 osób jestW zupełności wystarczający i mimo małych wymiarów, przestronny wewnątrz i nawet wysokie osoby (190cm) spokojnie znajdą wygodną pozycję zarówno za kierownicą jak i na fotelu pasażera.
~snela86@interia.pl
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Z Przodu B.Wygodnie Regulowane siedzenia, nawet wysoka osoba jaką jestem spokojnie odnajdzie sie wtym aucie.., niepolecam jazdy na tylnych fotelach wysokim osobą ze względu na malą ilosć na nogi
~fanka cytryny
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Dla dwóch osób wystarczająca przestrzeń. Ewentualnie dwóch dorosłych niewielkich rozmiarów i dwójki dzieci. Inaczej robi się ciasno. Nie jest to samochód na rodzinne wakacyjne wypady.
~Mad
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Jak dla tej klasy samochody bardzo dobrze, z przodu wystarczjąco miejsca dla każdego kierowcy, na wysokość też super. Po wyjeciu tylnych foteli robi się spora przestrzeń bagażowa
~W. z sentymentem
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Z przodu duzo miejsca, za to z tyłu troche gorzej, szczegolnie jak ktos jest wysokiego wzrostu. Nieźle przemyślane odsuwanie przedniego fotela do zajęcia miejsca z tyłu.
~rozo
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Z przodu bardzo dużo miejsca lecz z tyłu dla pasażerów o wiele mniej. Powiedziałbym bardziej, że to doskonałe auto dla dwóch osób +dziecko do 10 lat.
~rklos@op.pl
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Przód wygodny. Po kilku godzinach za kierownicą prawie bez zmęczenia. Przykro mi ale tyłu nie przetestowałem.