Lista ocen Citroen C3 Aircross (10) - Karoseria

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil
Crossover 1.2 PureTech 131KM 96kW
Bardzo delikatny lakier. Jeden odprysk prawdopodobnie od kamienia powstał na dachu w pobliżu relingu. Inny na drzwiach kierowcy. Kolejne, nie wiem od czego, na rancie błotnika i pokrywy komory silnika od wewnątrz. Widać też nierówno oszlifowane spawy na drzwiach. Uszczelki drzwi tylnych często się podnoszą, co jakis czas trzeba je dociskać w dół bo inaczej hacza o drzwi przednie przy ich otwieraniu. Mam też C3 III które było prawie 2 razy...
~Artur
Crossover 1.2 PureTech 110KM 81kW
blaszka wydaje się miękka ale przyznam: solidnie na niej lakier położony, sprawy parkingowe znosi całkiem całkiem, ktoś mocno potraktował drzwi auta na parkingu - bez skutków odprysku lakieru czy zadrapań do podkładu, po wyczyszczeniu pozostawionego obcego lakieru pozostało małe wgniecenie i to widoczne w odpowiedniej perspektywie !
~HanDlowiec
Crossover 1.2 PureTech 83KM 61kW
nie wiem co autor miał na myśli... czy wytrzymałość karoserii czy kształt. Mi optycznie auto się podoba. Z zewnątrz wygląda całkiem ładnie, oczywiście trochę na modłę citroena ale na prawdę spoko. Dodatkowo miałem cytrynę w kolorze wiśniowym, który lubię na autach więc dodatkowy plus;]
~Andrew
Crossover 1.2 PureTech 131KM 96kW
Podczas wietrznych dni na trasie powyżej 80 km /h musicie uważać. Ci co jeździli np C4 Picasso wiedza o co chodzi. Auto trzeba pilnować, ponieważ potrafi zjeżdżać i to bardzo mocno w kierunku w którym wieje wiatr. W niemieckich autach jest to dużo mniej odczuwalne.
~Filemonium
Crossover 1.2 PureTech 83KM 61kW
Mnie osobiście sylwetka samochodu się podoba, chociaż o gustach się podobno nie dyskutuje. Auto nie jest brzydkie, prezentuje się całkiem fajnie. Ma jednak trochę dziwnych "zakamarków", podczas mycia jest z tym odrobina zabawy.
~Jerzy
Crossover 1.2 PureTech 110KM 81kW
Mam zwykły biały lakier i nic z nim złego się nie dzieje, nic nie skrzypi ani nie stuka, jest dobrze spasowana.
~Jerzy
Crossover 1.2 PureTech 110KM 81kW
Mam zwykły biały lakier i nie widać na nim śladów zużycia. Samochód ma ładną sylwetkę i wygląda nowocześnie.
~Aleksander
Crossover 1.6 BlueHDI 120KM 88kW
Na razie bez uwag. Ale za krótki czas eksploatacji.
~Rafał
Crossover 1.6 BlueHDI 120KM 88kW
Wstawki orange robią duże wrażenie
~Rj
Po prostu podoba mi się