Lista ocen Citroen C3 Aircross (14) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Aleksander
Crossover 1.6 BlueHDI 120KM 88kW
Jest po prostu super. Jest to mój trzeci samochód z tymi silnikami z koncernu PSA. Dwa poprzednie przejechane powyżej 100 tys każdy bez żadnych awarii czy napraw. Więc świadomie wybrałem ten model również z silnikiem diesla. Spalanie rewelacyjne. Oczywiście może tu trochę grać kwestia znajomości sinika i jego użytkowania ale jak czytam na innych portalach o podawanych wartościach spalania na poziomie 6 do 8 litrów na sto to przecieram oczy ze...
~Filemonium
Crossover 1.2 PureTech 83KM 61kW
Auto jest całkiem oszczędne, nie wydamy majątku na benzynę. Miłym zaskoczeniem była nawigacja z mapami TomToma z darmową, wieczystą gwarancją aktualizacji. Inne marki za aktualizację map potrafią zażyczyć sobie majątek, więc pod tym względem jest super. O innych kosztach na tym etapie trudno jest mówić.
~Andrew
Crossover 1.2 PureTech 131KM 96kW
I tu zaskoczenie. Auto może się jeszcze nie dotarło ale moim zdaniem powinno przynajmniej o 1,5-2 litry mniej palić. W mieście pali mi 9 litrów i to przy delikatnym traktowaniu pedału gazu. Trasa przy średniej 130km/h pali 7,8 litra. Wiec tyle co 2 literówki TSI. Wiec dużo.
~Artur
Crossover 1.2 PureTech 110KM 81kW
trzy serwisy w ASO nie wygórowane ! poprzednik mielił portfel 30 % więcej, fajna opcja, że PSA już na etapie serwisowym ma w ofercie zamienniki !
~Jerzy
Crossover 1.2 PureTech 110KM 81kW
W okresowej obsłudze drogi jest olej silnikowy, poza tym normalnie.
~Centauro rent car
Crossover 1.5 BlueHDi 102KM 75kW
Króti dystans 1100 km. Mogę ocenić tylko spalanie średnio 5 l/100
~Jerzy
Crossover 1.2 PureTech 110KM 81kW
Tylko wymiana oleju i filtrów oraz świec zapłonowych.
~Kamil
Crossover 1.2 PureTech 131KM 96kW
Na razie bez dodatkowych kosztów poza przeglądami
~HanDlowiec
Crossover 1.2 PureTech 83KM 61kW
nie mogę nic powiedzieć na ten temat
~Małgorzata
Jak do tej pory na 5