Lista ocen Citroen C3 Aircross (12) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~HanDlowiec
Crossover 1.2 PureTech 83KM 61kW
Tu też jest fajnie. Silnik od kosiarki dość szybko się nagrzewa, więc auto zaczyna grzać. Jest klima - więcej jak do takiego auta nie potrzeba. A i jeszcze jedna sprawa, w autach typu daewoo lanos, chevrolet lacetti a nawet renault megane z silnikami 1.6 po włączeniu klimy czuć było jednak spadek mocy tutaj nie zanotowałem takiego zjawiska, ale teraz sobie tak myślę że ta auto jest tak wolne że to chyba dlatego nie ma różnicy. Mimo wszystko...
~Artur
Crossover 1.2 PureTech 110KM 81kW
bałem się pierwszej zimy ;) że niby 3 cylindry słabo podkręcają temperaturę, nic takiego ! układ jak najbardziej wydolny a jedyny panelowy przycisk współdziałający z klimą (reszta sterowania patrz panel elektroniczny) - "odparowanie szyb" działa bezbłędnie, widoczność poprawia się momentalnie.
~Jerzy
Crossover 1.2 PureTech 110KM 81kW
Silnik zimą się dosyć długo nagrzewa, trzeba przejechać kilka kilometrów, żeby ogrzewanie zaczęło dobrze działać. Wentylacja działa bez zarzutu, ale jest dosyć głośna. Klimatyzacja i odparowanie tylnej szyby działają bardzo sprawnie.
~Filemonium
Crossover 1.2 PureTech 83KM 61kW
Działa sprawnie i wykonuje swoje zadanie. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy miałem przyjemność jeździć przy mrozie -20 stopni i w temperaturze +25. Sprawdzone, grzeje i chłodzi bez problemów.
~Aleksander
Crossover 1.6 BlueHDI 120KM 88kW
Bez jakichkolwiek uwag. Wentylacja bardzo dobra podczas normalnego użytkowania jak również podczas włączonej klimatyzacji.
~Jerzy
Crossover 1.2 PureTech 110KM 81kW
Bardzo dobra ale silnik w zimie stosunkowo długo się nagrzewa.
~kierowca6392
Crossover 1.2 PureTech 110KM 81kW
Nawiew chodzi trochę zbyt głośno na trybie normal. Poza tym jest dobrze.
~Andrew
Crossover 1.2 PureTech 131KM 96kW
Jeszcze nie sprawdzałem w sezonie letnim. Zima jest Ok.
~Sebastian
Crossover 1.2 PureTech 110KM 81kW
Manualna, szybko się nagrzewa. Zobaczymy zimą.
~Centauro rent car
Crossover 1.5 BlueHDi 102KM 75kW