Lista ocen Citroen C3 I Hatchback (167) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 270 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TopGearAutoTestSilesia
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
Samochody na rynku wtórnym są niedrogie. Poza tym większość pochodzi z naszego pięknego kraju i od pierwszych właścicieli. Jakość ogólna jest bardzo dobra. Nie pisałem jeszcze o powłoce lakierniczej a ona również zasługuje na oklaski. W kolorze grafitowym samochód nie wymaga częstego odwiedzania myjni. Muszę jednak zwrócić uwagę na jakość blach. Nie są one zbytnio grube o czym się przekonałem. Barbarzyńska próba weryfikacji przedniego...
~Iwona
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Jakość odpowiada cenie jak ktoś pisze że jego c3 się psuje to kupił pewnie na przecenie albo sprowadzonego z nieznaną historią moja znajoma też ma c3 z 2007 roku i w moim przypadku to 135 tys przelotu a u niej 180 i też bez większych awarii. Obecnie c3 to najlepszy wybór iż można już go pozyskać za 10 tys złotych oczyście te autko co ja posiadam to koszt około 13 tys za 2007 rok więc konkurencją może być skoda fabia II ale komfortu jazdy nie...
~citromen
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
43000 za auto z klimą , abs , elektryką , wspomaganiem , to dzisiaj norma , mogłby być jeszcze yaris albo micra , ale c3 jest ładny ... taki sexy .... i pasuje do mojej żony i mnie i naszego synka ...... jak ktoś chce niech go kupi . wady samochodów to często wynik głupich nawyków i błędnego podejścia do auta , każdy kupując walkmana za 300 pln przeczyta instrukcje , z autami za 40-50 tys bywa gorzej bo jest 7 razy grubsza ;-)))))))
~Marek P.
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Cena bardzo adekwatna do jakości. W tej chwili można zakupić zadbany model c3 2007 z klimą w kwocie w granicach 13 tys. złotych . Wiem że wiele osób mnie skrytykują mnie, że można kupić i za 10 czy za 8. Jestem przekonany że te cenny z niższa cenną to auta sprowadzone bardzo często malowane albo z cofniętym przebiegiem. Polecam szukać auta z polskiego salonu dopłacić by potem auto nie stało u mechanika.
~jarny@op.pl
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
cena sama za siebie mówi,kupywałem nowego zapłaciłem prawie 50 000zł po dwuch latach użytku i oryginalnego przebiegu 23 000 km nikt by nie dał mi za niego 25 000zł bo próbowałem sprzedać ale nic z tego szkoda tylko pieniędzy wyżuconych w błoto, byłem w niemczech to stał taki sam tyle że z roku 2006 i chciał za niego 16500zł kto przeliczy to zobaczy że to nie jest samochód dla ludzi
~Agnieszka
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Okazało się, że w cudownym salonie Citroena sprzedali mi tłuczone auto. Prawdopodobnie było tak skasowane, że musieli zmienić silnik itd. Co więcej: na samochodzie były DWA rodzaje lakieru! Wydałam 40 tysięcy w błoto. Nigdy więcej! Co więcej: serwis słaby, cała wina \"usterek silnika\" była zrzucana na mnie. Obsługa po zakupie nie miła. Cieszę się, że auto poszło na złom.
~Lembi
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Niezależnie od przeciętnej oceny ogólnej, auto jest dobrze wyposażone (system audio, klima, świata przeciwmgielne, poduszki, sterowanie radiem z kierownicy), jeździ się w nim wygodnie. Jest w miarę starannie wykonane. Wszystko to mam za cenę ok. 40.000 zł. w 2008 r. - w porównywalnym segmencie i z porównywalnym wyposażeniem trudno byłoby znaleźć coś lepszego.
~piozma
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Całkiem nieźle , niestety nie ma tych aut zbyt wiele na rynku z takim wyposażeniem i silnikiem hdi więc i cena jest wysoka . We Francji można kupić takie auto za bardzo atrakcyjne pieniądze w wersji kamion czyli jako małą furgonetkę bez tylnej kanapy , wystarczy więc dokupić to i owo w ASO na miejscu zrobić przegląd homologacyjny za jakieś 100pln i mamy osobówkę jak ta lala.
~SayNoToCitroen
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Do rozsadnej ceny samochodu doliczyc nalezy koszty leczenia skolatanych nerwow i urlopow spedzonych w serwisie. Niestety konstruktorzy zamiast na zbednych gadzetach zaoszczedzili na jakosci materialow i wykonania podzespolow. Jezeli poszukujesz niezawodnego samochodu, ktory bedzie Ci sluzyc przez kilka lat NIE KUPUJ CITROENA. Ja wiecej nie popelnie tego bledu
~M_C3
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
W analogicznym okresie za 40 tys, to chyba nie było za bardzo w czym wybierać, jeśli chciało się mieć fabrycznie nowy samochód, no może Fiat Punto, ale fiata nie chciałem. W tej chwili jego wartość to ok. 23-25 tys, i tu stosunek jakość/cena "ma się dobrze". Chce ktoś kupić? ;-)
Citroen C3 I Hatchback