Lista ocen Citroen C3 I Hatchback (203) - Widoczność

Na liście zabraknie 234 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pusherr19
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Widoczność do tyłu jak najbardziej na plus. Do przodu wiele zależy od pozycji kierowcy, ponieważ można siedzieć albo bardzo wysoko (niczym w prawdziwym SUV'ie) lub bardzo nisko (niczym w samochodzie sportowym). Jeżeli chodzi o widoczność w bok to ja osobiście mam problem. Do najwyższych nie należę (178cm) a moja głowa jest idealnie na wysokości słupka B.
~Marek P.
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Samochód mały zwrotny i przez swoje nie za duże wymiary nieźle sobie radzi w parkowaniu w wąskie parkingi. Żona chwali sobie autko dla mnie jako faceta autko małe wole sedana. Ale użytkowałem go dość sporo gdy w moim starym aucie rozsypał się silnik i nie mogę powiedzieć złego słowa o widoczności.
~mic
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Widoczność do przodu jest bardzo utrudniona przez wystające słupki. W zakrętach wręcz trzeba się wychylać do przodu żeby coś zobaczyć. Jeżeli chodzi o manewry na parkingu są znacznie utrudnione także do tyłu. Nie wiem od czego to zależy lecz o wiele większymi autami się lepiej jeździ.
~Zina&Shogun
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
gdyby nie te przeklęte słupki przy przedniej szybie dalibyśmy 5. Wiem, że tam siedzi całe bezpieczeństwo, ale umiejscowione są dokładnie na linii, pieszy na skraju chodnika, ewentualnie w kierunku łuku zakrętu - za ch... nic nie widać, tzreba się wychylać. Ale cała reszta, cytuje: "jak w szklarni"
~creator@krypton.pl
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
lewy slupek zaslania widocznosc FATALNIE (czasami pokrywa sie z lukiem drogi na zakrecie), poza tym rewelacja; na poczatku nie moglem sie tez przyzwyczaic do bańkowatej tylnej szyby dlatego na wstecznym zacząłem kozystać z lusterek bocznych i jest OK, może nawet lepiej niż OK :)
~Kacper
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Tak! Gdybym mógł, dałbym 6 a nawet i 100 gwiazdek za widoczność. Widoczność w tym samochodzie to bajka. Duże szyby, dosyć prosty kształt auta, widać każdy zakamarek. Wystarczy przysunąć głowę do szyby i można spokojnie zobaczyć krawężnik
~citromen
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
podoba mi się , typowa szklarnia , jak w berlingo , sprawa ze słupkami moze komuś przeszkadzać - mi nie , tył trochę do cofania kłopotliwy , wybaczcie albo samochód jest mocny albo słaby wolę blachę i wzmocnienia w miejscu gdzie siedzą ew, dzieciaki
~MAS
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Przednie słupki są za szerokie. Przeszkadza to zwłaszcza jak sięjeżdzi dużo po górskich drogach zwłaszcza jek są serpentyny np. Just przed Nowym Sączem. Wóczas na niektórych zakrętach trzeba się nieźle wyginać za kierownicą, aby widzieć dokąd się jedzie.
~pierwszy właściciel
Hatchback 1.4 HDi 16V 92KM 68kW
Widoczność jest świetna przez wysoką pozycję za kierownicą, jedyny minus to przednie słupki podczas pokonywania zakrętu pod odpowiednim kątem często przysłaniały całą jezdnię i trzeba wtedy sie wychylać aby widzieć gdzie się jedzie
~TopGearAutoTestSilesia
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
Widoczność jest zachwycająca w każdym kierunku. Wysoka przednia szyba i duże boczne sprawiają, że do środka wpada dużo światła. Tył autka jest ścięty co usprawnia parkowanie, można wycofać z dokładnością co do centymetra.
Citroen C3 I Hatchback