Lista ocen Citroen C3 I Hatchback (175) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 262 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~hasan1981@02.pl
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
A o czym oni myślą jakie wyciszenie półka i wszystkie elementy to latają od nowości nerwy trzeba mieć ze stali żeby tym czymś jeździć, a praca silnika to już wcześniej pisałem samochody sprzed 20 laty były lepiej wyciszone (zwłaszcza diesel). Zawieszenie wali tak że głowa boli, szumy to nie wiadomo czy samochód się nie rozwala!!! Ogólnie to nie wiem skąd ten samochód jest chyba już z chin bo wszystko tam jest tandetne!!!!
~TopGearAutoTestSilesia
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
W mojej wersji wyciszenie jest ubogie. Brak wyciszeń w tylnych nadkolach i brak wyciszenia pod maską. Do 110km/h jest znośnie lecz wraz ze wzrostem prędkości słychać coraz więcej przeróżnych odgłosów dobiegających z zewnątrz. Bryła samochodu nie jest specjalnie opływowa więc wiatr obijający się o karoserię trochę świszczy. Pasażerowie chcą odruchowo zamykać szyby myśląc, że są niedomknięte.
~Michał
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
chyba największa wada - szum powietrza na autostradzie, przy wysokich obrotach słuchać już silnik. trzymasz się miasta i krajówek do 100kmh - silnik brzęczy jak pszczoła i jedzie się przyjemnie. Blaszany odgłos zamykania drzwi jest nieprzyjemny, ale min. dzięki temu auto waży poniżej 900 kg
~Lembi
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Dość głośny również na biegu jałowym i w niskim zakresie obrotów. w przedziale prędkości \"miejskich\" nie jest to już tak odczuwalne, ale przy prędkościach powyżej 100 km/h hałas daje o sobie znać, zwłaszcza w trasie kiedy dla utrzymania rozsądnego tempa jazdy trzeba wykorzystywać wyższe obroty.
~mojo gdz
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
wyciszenie jak na auto tej klasy bardzo dobre, strasznie słychać te twarde zawieszenie (na polskich drogach) w niemczech i ogólnie na dobrych drogach wcale nie słyszalne. silniczek pracuje bardzo cichutko. ocena dobra bo jeżdżę po polsce a nie po drogach jak stół
~MAS
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Wyciszenie od strony silnika jest całkiem niezłe, ale to nie znaczenia kiedy zaczynają w samochodze trzeszczeć wszystkie możliwe plastiki. Wówczas jazda zamienia się w koszmar. Cały czas pod ręką trzeba miec jakieś drobazgi , zby upychać je w trzeszące schowki i półeczki.
~projektzwoo
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Czesto jezdze na odslonietej trasie szybkiego ruchu, przy wyzszych predkosciach i wietrznej pogodzie bywa dosyc glosno, mysle ze czesciowo wynika to ze stosunkowo wysokiej sylwetki auta. Generalnie mysle jednak, ze nie odbiega to od norm w tej klasie.
~RafalS
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
Średniak. W ruchu miejskim jest bajecznie cichy, notę obniża poziom hałasu przy prędkościach przelotowych - 90-100km/h jest akceptowalne, ale nie można mówić, że jest cicho. Słychać, że te 60KM już dość intensywnie pracują.
~pusherr19
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
No tutaj ten samochód zdecydowanie zasługuje na niską notę. Silnika nie słychać do 50 km/h, potem jest szelest itd. Puszczając muzykę na średniej głośności ludzie z zewnątrz słyszą muzykę jakby siedzieli w środku, masakra...
~Wojciech W
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
No i tu przeciętnie po niestety mam szklany dach i tu powyżej 120km/h zaczyna świstać jak bym w czym problem nie wiem. Diesel wiec no nie ukrywajmy jest głośniejszy ale znośnie to nie Mercedesa S ale też nei ma padaki jak
Citroen C3 I Hatchback