Lista ocen Citroen C3 I Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW 2003-2010 (42) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~citromen
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
to jest dopiero 3000 km , jak sobie pościelesz tak się wyśpisz , dotrzyjcie swoje auta bo to nieprawda ze są dotarte , ja sie mam na czym wyżyć i ,, dać po garach ,, jeżdzę służbowymi od 7 lat , obecnie przeprogramowaną octawią 1,9 tdi 146 KM , francuzy może mają czasem swoje wady , coś klekoce , coś odpada , ale to auto to wydatek ok 43000 pln więc dostajecie tyle a nie więcej , zapalanie sie kontrolek itp -zaraz zacznie sie ....
~piozma
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Na razie nie jest źle , co prawda zepsuł się zamek (klamka) tylnich drzwi , oraz pilot zdalnego otwierania , ale już tak kupiłem to auto i został mi do naprawienia jeszcze tylko pilot . Zresztą na wstępie miałem świadomość , że w "francuzie" zdarzają się takie historie i nie dałem się zaskoczyć .
~Jarek (Pomorze)
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Na drobiazgi nie narzekam. Raz coś mi tam piszczało w przednim kole. W serwisie szukali szukali i niewiele znależli. Parę szlifów i przestało.... Żarówki H7 przepalają się systematycznie raz w roku i obie prawie jednocześnie. Używam ich jednak przez cały rok.
~niebieski
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Problem z przełacznikiem do podnoszenia szyb, pokrywa na silniku z luzami, wyrobiło się dość szybko koło pasowe a raczej jego gumowe uszczelki, nie wspomne już o łacznikach stabilizatorów. Porównując z innymi markami nie jest tak tragicznie.
~Andrzej
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
W dziesięcoletnim Audi znacznie mniej rzeczy trzeszczało niż w rocznej C3. I dlaczego odboje na tylnej osi są na palstikowych uchwytach - przy więckszym obciążeniu i wjechaniu na jakąś podłużną nierówność na drodze rozpadają się.
~creator@krypton.pl
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
właśnie zaciął mi się zamek w drzwiach (klucz wchodzi do połowy - pozostaje pilot) i musze podjechać do serwisu... zobaczymy, po 20 000 km piszczące hamulce - gratisowo przeczyszczone w serwisie
~rafo_
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
po fabrycznych usterkach typu: brak RDS w radiu, brak impulsowego otwierania szyby reszta ok wady bez problemu usunięte w ASO we Wrocławiu ,
~SPID
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
BEZNADZIEJNE LISTWY DACHOWE. NIE TRZYMAJĄ SIĘ NA KOŃCACH.TRAGEDJA ABY WYMIENIĆ PRZPALONĄ ŻARÓWKĘ PRZEDNIEGO REFLEKTORA TRZEBA DEMONTOWAĆ ZDEŻAK
~Wiezet
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Sprawia wrażenie auta, do którego można mieć zaufanie. Mimo wszystko, mimo jakichś drobnych stuków (nie w silniku, rzcz jasna!), pobrzękiwań itp.
~Ewa
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
po 7 mies. wymieniona żarówka górnego stopu i cewka zapłonowa (co pewien czas włączała się i sama gasła kontrolka awarii silnika)
Citroen C3 I Hatchback