Lista ocen Citroen C3 I Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW 2003-2010 (41) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piozma
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Dobrze radzi sobie z nierównościami , na prostej drodze wręcz poruszamy się bezszelestnie . Dobre tłumienie dość sprężyste , niestety auto krótkie więc nie można zbyt wiele oczekiwać . Wspomaganie bardzo silne , ale dobrze sterowane o elektrycznym napędzie słabnie przy większej prędkości .
~niebieski
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Niestety zawieszenie kiepskie, co chwilę lecą łaczniki stabilizatora, no ale cóż takie są nasze drogi, na szczescie łaczniki nie są drogie. Auto małe i wysokie wiec prowadzi sie przecietnie ale komfort jazdy nie jest zły
~QBA
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
3 razy wymieniana na gwarancji przekładnia kierownicza to mankament tego modelu, w serwisie proba spławienia klienta, że jest wszystko OK ale nie jest. I chyba będzie 4 raz do wymiany. !!!!!!!! UWAGA STUKA !!!!!!!!!
~citromen
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
może być , mam tylko czasami obawy bo przez mocne wspomaganie nie czuję auta , ma dopiero 3000 km więc szkoda mi go sprawdzać na ostych zakrętach , moze trochę głośne
~Wiezet
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Jest głośny, dochodzą stuki, twardy, ale na drogach, które można uznać za europejskie (b. trudno u nas o takie!) sprawdza się b. dobrze. Może to nie jest samochód na polskie warunki?
~Przemek-Łódż
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Wspomaganie pracuje lekko,trzeba sie przyzwyczaić.Hamulce latem piszczą-serwis-KUBIAK-ŁÓDŻ.odpowiada-to wina klocków montowanych przez producenta.
~Zina&Shogun
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
dobra przyczepność, trzy rowery na dachu, śmiga się ponad 120km/h, po polskich drogach :P, wyprzedza się po koleinach i jest stabilnie.
~creator@krypton.pl
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
bardzo dobrze trzyma sie drogi, rewelacyjne progresywne wspomaganie kierownicy-dopasowuje sie do szybkosci jazdy pobierajac informacje z czujnika ABS
~Andrzej
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
bardzo precyzyjny, chociaż ze duży jak na takie autko promień skręu. Wcześniej jeździełem Audi A4 (większe auto) i miało ono zdecydowanie lepsze zalety niż C3
Dziennik kosztów dla Citroen C3 I Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
8,7
~zbihoo
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Całkiem niezłe i komfortowe zawieszenie. Niestety w zakrętach sprawia wrażenie niestabilnego, podatny na podmuchy wiatru.
Citroen C3 I Hatchback