Lista ocen Citroen C3 I Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW 2002-2010 (20) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojciech W
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Miekki ale spokojnie można wchodzić w zakęty i nie bać się że zrobimy z siebie biedronkę na plecach. Mam wszystkie możliwe systemy wiec jak coś to one wyciągają autko. Końcówki drążków standard do wymiany co 6 miesięcy ale cóż nasze drogi a nie lubie jak coś stuka w aucie
~Bobik
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Poprzeczna nierówność na zakręcie pokazuje jak nie należy konstruować zawieszeń. Jakby tył przeskakiwał na bok. W żadnym aucie nie czułem sie tak niepewnie !!! Kolejny minus zachowanie w szybkich zakrętach. Plus za komfort przy małych prędkościach i naszych dziurach.
~Kacper
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
4 gwiazdeczki, dlatego, że auto jest bardzo mało zwrotne. Dla porównania - Renault Laguna, dużo większy samochód a parkuje się na prawdę dużo lepiej, w citroenie skręcając koła do oporu, mamy wrażenie, że tylko delikatnie zmienił on tor jazdy :) :)
~lewandos
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
zawieszenie lepsze niż w yarisie. O to nietrudno? Tam wszystko takie sztywne, że aż strach. Tutaj wszystko chodzi miękko, mniej czuć dziury na drodze. Wygoda, Panie!
~biedroneczka
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Pomimo głośnej pracy brak jakichkolwiek luzów (jeżdżę po holandii). Samochód ma miękko zestrojone zawieszenie i dość mocno pochyla się na zakrętach.
~hasan1981@02.pl
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Układ jezdny jest do bai na zakrętach trzeba bardzo uważać jest bardzo podsterowny, a układ jezdny to nie wiem skąd wzieli chyba z chin od roweru
~wartof
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Prowadzi się naprawdę dobrze, dobra reakcja na skręty. Wielki plus za układ wspomagania. Kierować można przysłowiowo jednym palcem ;)
~mattulko@gmail.com
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Przechyłów nie odczuwam (może to kwestia stylu jazdy), dziury wybiera całkiem przyzwoicie. Komfort podróżowania wg mnie wysoki.
~pamiatka
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
elektryczne wspomaganie nie daje dobrego wyczucia kol, ale do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic
~Jan Nowak
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Działa tak, jakby koła wisiały w powietrzu=zero czucia drogi.
Citroen C3 I Hatchback