Lista ocen Citroen C3 I Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW 2002-2010 (21) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kacper
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Zimą szybko się nagrzewa, latem zaś również dość szybko można się schłodzić. Mały minusik za to, że przy wyłączonej klimatyzacji w porach nocnych, mglistych czy deszczu - parują szyby. Oczywiście po włączeniu problem automatycznie znika ale czasem bez sensu jest jechać w nocy przy 15 stopniach na dworze z włączoną klimatyzacją..
~lewandos
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
ogrzewanie wydajne, podobnie jak wentylacja, chociaż z racji tego, że rano rozpoczynam jazdę często muszę włączać dmuchawkę na maxa, bo wszystko zaparowane... jednak wystarczy włączyć na chwilę klimę - i jak ręką odjąć...
~Agnieszka
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Klimatyzacja co trochę siadała. Czasami auto przegrzewało się i trzeba było puścić strumień ciepłego powietrza na samochód.
~jarny@op.pl
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
bardzo zagmatwana instalacja grzewcza,szukałem osuszacza bo klima śmierdziała i nie znalazłem,musiałem udać się do serwisu
~WinXX
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Wentylacja bardzo dobra latem + klima. Ale zimą przy dużych mrozach nagrzewa się ok 30min
~mattulko@gmail.com
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Nie nagrzewa się szczególnie szybko ale tendencji do nadmiernego parowania również nie ma.
~wartof
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Zimą szybko się nagrzewa, latem dość dobra klimatyzacja. Jest ok.
~pamiatka
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
w polaczeniu z otwieranym dachem wentylacja doskonala. ogrzewanie zima daje rade
~Jak
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
słaba klima, parują szyby i bez klimy ciężko jest je wysuszyć
~hasan1981@02.pl
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Ogrzewanie to i w polonezie miałem lepsze co tu pisać chyba chcą sobie punktów nabić
Citroen C3 I Hatchback