Lista ocen Citroen C3 I (10) - Karoseria

Na liście zabraknie 449 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~RafalS
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
Genialne rozplanowanie. Auto ma całkiem wygodne wnętrze - 4 osoby mogą śmiało kulać się z A do B. Fajny bagażnik z dwoma poziomami - pod składaną podłogą zmieścisz 2 lub 3 kabinowe walizki, po położeniu podłogi - masz pusty bagażnik na pierdoły... Fajny patent. Uwaga na zgnite progi - spora częśc samochodów, które oglądałem przed zakupem mojego ma w progach jakieś "tajemnicze skrytki"... dramat.
~przyszedlempoczytacopinie
Hatchback 1.4 HDi 16V 92KM 68kW
O dziwo lakier jest nietknięty przez rudą Panią, nawet jeśli widać gołą blachę. Mam auto sprowadzone z Włoszech i lakier jest wypalony na dachu. Jednakże po woskowaniu wygląda jak nówka. Reflektory zachodzą mgłą, ale raczej to normalne kiedy auto ma 300 k km.
~Marek P.
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Karoseria hm.. tutaj jeśli chodzi o plastyki to wszytko bardzo ładnie zgrane brakuje tylko mi podłokietnika. Ale ogólnie wyposażenie prezentuje się całkiem dobrze. Nie używam pokrowcowy i fotele póki co bardzo dobrze wyglądają.
~Michał
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
nie ma nawet 4 metrów długości, a z powodzeniem przewiezie czworo dorosłych średniego wzrostu, a i bagażnik jest głęboki i pakowny (wózek pełnowymiarowy wpada do środka)
~brzozzhems
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Jak na tak mały samochód to przestronność na 5 +. Bagażnik też większy niż oczekiwałem. Wykończenie w porządku, jakość materiałów już taka sobie.
~Małgosia
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Fotele utrzymane dość ładnie, plastiki też bez uwag ładnie spasowane. Jedyną wadą są wycierające się przyciski na radio.
~Kacper
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Citroen. Nie jest źle, wszystko dosyć mięciutkie ale ani grama rdzy czy czegokolwiek.
~Jonatan Korgul
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
Łatwo zarysować. Tanie plastiki na zderzakach
~Piotr
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
brak oznak rdzewienia- na kilku elementach schodzi klar.
~Jan Nowak
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
O dziwo nie przerdzewiała na wylot.