Lista ocen Citroen C3 I (211) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 248 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zina&Shogun
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
kierowca: siedzi jak na krześle, prosto, mnie to odpowiada, nie boli kręgosłup po dłuższej jeździe. Nienawidzę "leżących" foteli. Podłokietnik za wysoko, niewygodnie się zmienia biegi. Ale dużo miejsca, szerokie fotele. Pasażer obok kierowcy: dużo miejsca dla nóg, łatwy dostęp do schowka i kieszeni pod fotelem. Z przodu dachu szklanego się nie zauważa wręcz. tył: mieszczą się dwie osoby i fotelik dla 4 letniego dziecka - sprawdzone na...
~mattulko@gmail.com
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Jakąś chwilę zajęło mi przyzwyczajenie się do pozycji za kierownicą- jak dla mnie za blisko są pedały. Teraz już się przyzwyczaiłem całkowicie ale myślę że można to lepiej rozwiązać. Z tyłu za mało miejsca na nogi, szerokość również nie powala. Co prawda to może nie miejsce na to ale wiem że mistrzem w klasie (w tej dziedzinie) jest honda jazz.
~Iza
Pluriel 1.6 i 16V 110KM 81kW
kierowca ma odpowiednią ilość miejsca, gorzej jest z pasażerami, z przodu brak miejsca na nogi, a z tyłu tragedia. najgorzej jest z wsiadaniem, nie tylko dzieci mają problem dorośli również, próg jest chyba 0,5 m na ziemią (specjalnie lekko przesadziłam)... najpierw trzeba wyskoko noge podnieść, a potem szuka się dna...
~pusherr19
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Jest to samochód mały więc miejsca nie ma za dużo. Ja siedząc w pozycji wygodnej muszę za każdym razem się przysuwać gdy ktoś ma za mną siedzieć. Raz postanowiłem sobie przetestować ile rzeczywiście jest z tyłu miejsca i byłem w szoku. Usiadłem sam za sobą i siedziałem w pozycji "na baczność".
~Marek P.
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
W tak małym aucie przestrzeń dla kierowcy i pasażera? Miło się zaskoczyłem z przodku kierowca I pasażer dość sporo miejsca jak na takie małe autko można się miło usiąść. Gorzej sytuacja wygląda z tyłu jak ktoś ma ponad 180 cm wzrostu. Do 180 cm miejsca nie brakuje i jest całkiem wygodnie.
~Małgorzata
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Jak już wcześniej pisałam - mó prawie dwumetrowy mąż ma nad głową jeszcze około 10 cm zapasu i nie szoruje resztką czupryny po podsufitce. A dzieciaki z tyłu nawet za nim mogą swobodnie podróżować. No i bagażnik - największy w tej klasie aut (300 litrów) z półką umożliwiającą zapanowanie nad zakupami ;)
~biedroneczka
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Kierowca i pasażer do 190cm ma się dobrze z przodu, jednak przy tych gabarytach z tyłu pozostaje miejsce dla dzieci w wieku szkolnym lub niewyrośniętych karłów. Normą w tym aucie jest wzrost do 170cm, wtedy podróż nawet na tylnej kanapie nie musi być męcząca...
~Kaśka
Pluriel 1.4 HDi 70KM 51kW
Z przodu bardzo dużo miejsca. Tył to inna bajka. Jestem średniej wysokości, a za mną nie ma jak za bardzo usiąść. Tylna kanapa służy do krótkich przewozów pasażerów lub jako miejsce na zakupy, bo niestety jak jest śnieg i mróz nie można otworzyć przymarzniętego bagażnika.
~misiek
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
Miejsca jest baaaaardzo dużo. Z przodu możemy usiaść bardzo wygodnie nie sciskając się zbytnio. Z tyłu też zawsze jest miejsce, i nie jest go mało tak jak np w Clio. No i to że samochód jest wysoki, to wysocy cenią sobie go bardzo mocno. Ja do takich też należę :)
Dziennik kosztów dla Citroen C3 I
9,6
8,3
~citromen
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
przód doskonale , znajomi są zadziwieni obszernością auta , wrazenie robi wysunięta do przodo szyba - powieksza optycznie auto , ilośćmiejsca z przodu porównywalna z autami wyższej klasy, tył skąpy - do wożenia 4 dorosłych ludzi służą auta inne !!!!! pamiętajcie