Lista ocen Citroen C3 II Hatchback facelifting (14) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ludojad
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Dużo przestrzeni nad głową i na nogi jak na tę klasę. Do tyłu wszedł niemały fotelik obrotowy Romer'a i jeszcze osoba normalnej postury usiądzie z przodu (choć z ograniczonym miejscem na nogi). Bagażnik sporo zmieści, choć jak mamy więcej do przewiezienia to umiejętności z grania w tetrisa przydadzą się bardziej.
~Marcin M.
Hatchback facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
kierowca powyżej 185cm może dotykać fryzurą odsłoniętej części dachu chyba że zjedzie siedziskiem na sam dół, pasażer ma sporo miejsca na nogi dzięki, fajnie że jest podłokietnik, pasażerowie z tyłu najlepiej poniżej 185cm będą mieli wystarczająco miejsca, zagłówki dobrze regulowane, brak z tyłu podłokietnika niestety
~Tomek
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Świetnym pomysłem Citroena było przesunięcie schowka do przodu, dzięki czemu udało się wygospodarować bardzo dużo miejsca na nogi pasażera, który nie musi odsuwać fotela do końca by wygodnie podróżować. Taki zabieg zapewnił także sporo miejsca na nogi dla osoby jadącej na tylnej kanapie za pasażerem przedniego fotela.
~Konrad
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Z przodu bezproblemowo. Z tyłu troszkę gorzej. Mój wzrost to 186 cm i za mną pasażer ma mało miejsca. Ale podróż do Włoch w ostatnie wakacje w 4 osoby dorosłe bez problemu. Fotele z przodu bardzo wygodne. Oczywiście do zapakowania na taki wyjazd potrzebny był bagażnik dachowy.
~Łukasz
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Jak na rozmiar auta uważam, że więcej się nie da. Jeśli ktoś szuka dużo miejsca w Citroenach polecam C4 Picasso/Grand albo C5
~dynybol
Hatchback facelifting 1.6 e-HDi 92KM 68kW
Z przodu ok, w końcu to auto miejskie. Z tyłu mój 6 letni syn się mieścił. Dorośli bardzo słabo.
~2 lata miałem ten samochód
Hatchback facelifting 1.0 VTi 68KM 50kW
Na plus zaskakuje zwłaszcza wygospodarowanie przestrzeni na nogi dla pasażera z przodu.
~Daross4
Hatchback facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Przestrzeń dla pasażerów z przodu jest wystarczająca, ale z tyłu wygodnie pojadą tylko dzieci
~ArekS
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
tak jak opisałem w dziale ergonomia - bardzo dobrze, lepiej niż w niejednym sporo większym aucie
Dziennik kosztów dla Citroen C3 II Hatchback facelifting
6,1
7,1
~Z.B.
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Przód bardzo dobrze, tył dostatecznie ale to nie jest samochód dla rodziny.
Citroen C3 II Hatchback facelifting