Lista ocen Citroen C3 II Hatchback facelifting (13) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ArekS
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Automatyczna klima, elektrycznie regulowane wszystkie szyby, czujniki parkowania, elektr. składane lusterka, kontrola trakcji, komputer pokładowy, szyba Zenith, dużo miejsca w środku, małe spalanie, fajny wygląd (biały lakier + chromowane dodatki: kratka "grila" i obwódka z przodu, obudowy lusterek bocznych, klamki, osłona szyby Zenith, listwa na pokrywie bagażnika), wszystko w cenie 44kpln - w tych pieniądzach i w tym segmencie dla...
~Tomek
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Samochód w porównaniu do konkurencji ma korzystny stosunek jakości do ceny. Wyposażenie jest na wysokim poziomie - automatyczna klimatyzacja, tempomat, radio, panoramiczna szyba, pakiet chrom itp. Szkoda tylko, że za zestaw głośnomówiący Citroen żąda 1000 zł!
~Marcin M.
Hatchback facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
za te pieniądze nie było nic ciekawszego dla Żony, autko ładnie wygląda, ma ładne i dobrze wyposażone wnętrze, jest dynamiczne i oszczędne
~2 lata miałem ten samochód
Hatchback facelifting 1.0 VTi 68KM 50kW
Jak dla mnie bomba. Auto kupiłem jak miało 1,5 roku i płaciłem niecałe 10 tyś mniej niż za POLO z podobnym, niskim przebiegiem.
~Łukasz
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Super auto z rozsądną cenę. Opel teraz (patrzyłem z racji poprzedniej Corsy) oszalał z cenami, a jakoś taka sobie.
~ludojad
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Myślę, że dobry czas na kupno bo weszła całkiem nowa trzecia generacja i zaraz szybko zdewaluuje ceny
~Daross4
Hatchback facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Samochód kosztuje niewiele więc mogę śmiało stwierdzić, że w kwestii jakości do ceny jest nieźle.
~Konrad
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Wersja Exclusive - nikt nie dał lepszej ceny niż Citroen. Jakość odpowiednia do klasy auta.
~dynybol
Hatchback facelifting 1.6 e-HDi 92KM 68kW
Pomimo dobrego rabatu przy kupnie to jakość słaba za te pieniądze.
~Z.B.
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Jeżeli bierzemy pod uwagę cenę po negocjacjach a nie katalogową jest w porządku.
Citroen C3 II Hatchback facelifting