Lista ocen Citroen C3 II Hatchback (35) - Całokształt

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~h0rnet
Hatchback 1.4 HDI 70KM 51kW
Ogólnie to bardzo dobry samochód. Naprawdę lubię nim jeździć. Wizualnie prezentuje się znakomicie. 16 calowe felgi aluminiowe Citroena, chromowane listwy oraz wielka szyba Zenith robią wrażenie. Estetyka wnętrza, jak to we francuskich samochodach, również na wysokim poziomie. Silnik jest mega ekonomiczny, a jego dynamika nie jest taka kiepska jak mogłoby się wydawać. Wszystko kwestia tego z czego się przesiadasz :) Da się wyprzedzać bez...
~zadowolonyposiadacz
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Auto kupiłem dla żony która jeździ z dwójką dzieci, no i czasami ja. Jesteśmy zadowoleni z caloksztaltu auta. Komfortowo się nim jeździ, dzięki szybie panoramie daje frajdę z jazdy i poczucie przestrzeni. Jest bezawaryjny. Spalanie po mieście to 8 litrów. W porównaniu z konkurencją ma bardzo fajny i ładny design. Jest większy w środku niż konkurencja. Spelnia nasze wymagania jezeli cjodzi o autko miejskie. Pierwszy raz mamy citroena, zawsze...
~Maciek
Hatchback 1.4 VTI 95KM 70kW
Auto fajne dla 1 - 2 osób. Dużo miejsca z przodu i dość wygodne fotele w tej klasie. Dobre na codzienne dojazdy do pracy. Z instalacją LPG średni koszt 100km to około 16 zł. Skrzynia MAP nie jest płynna. Do niej trzeba się przyzwyczaić. Po około 2 - 3 miesiącach już tak nie denerwuje. UWAGA. Trzeba mieć dobrze utrzymane auto. Ewentualne niedociągnięcia w silniku (gubienie zapłonu, mocy) powodują uszkodzenia siłowników sprzęgła. Panoramiczna...
~Krzysztof
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Mało awaryjne auto, spala całkiem dużo benzyny (jak na osiągi rzędu 14.2s do 100km/h) jednak bezproblemowo można założyć instalacje LPG. Wygodne, dobrze doposażone i tanie auto w utrzymaniu. Idealne do miasta, powyżej 120km/h jest już całkiem głośno. Największe zaskoczenie w układzie hamulcowym, zatrzymuje Citroena w mgnieniu oka. Mimo to, jak za te pieniądze gorąco polecam ten samochód.
~Jarek
Hatchback 1.6 HDI 90KM 66kW
Wersja Seduction, czarny. Zwraca uwagę, zwłaszcza Pań. Bardzo wygodne i ekonomiczne auto. Dla czterech osób w sam raz. Szyba Zenith fajnie wygląda a jak razi słoneczko to podsufitkę można do przodu przesunąć. Siedzi się wyżej niż w kompaktach, super widoczność. Prowadzi się leciutko. Zwrotny i precyzyjny układ kierowniczy. Bogate wyposażenie za rozsądne pieniądze.
~marco polo
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Bardzo dobre auto, raczej dla kobiety, ale sam chętnie \"od święta\" korzystam. w domu od nowości już 2 lata, nigdy się nie zepsuło, miało kilka drobnych napraw gwarancyjnych, typu obluzowana śrubka w drzwiach, poza tym nic się nie działo. Raczej ekonomiczny. Jedyny dla mnie minus, to zbyt czułe wspomaganie kierownicy, ale kobietom to bardzo odpowiada.
~miś
Hatchback 1.2 VTI 82KM 60kW
Samochód kupiony jako nowy w salonie w 2013 roku zaskakująco dobrze doposażony,kupiony i używany głównie jako typowy samochód miejski. W kilku dłuższych wycieczkach we dwie osoby też dawał radę z dobrze działającym tempomatem ,nagłośnieniem i klimatyzacją.Przy prędkościach powyżej 130 km na godzinę sprawia wrażenie niestabilnego.
~Konrad
Hatchback 1.2 VTI 82KM 60kW
Mam wersję Selection. I powiem, że w tej cenie (41 tyś) żaden inny producent nie daje tyle wyposażenia co Citroen. Jest: radio, automatyczna klimatyzacja, elektryczne szyby i lusterka, tempomat (super!), centralny zamek sterowany pilotem, oczywiście airbagi itp. Porządne auto w świetnej cenie.
~Don
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Pierwszy raz kupilem auto nie rozumem (paramatrey techniczne itd) lecz sercem. Jak zobaczylem to sie zakochalem. Rano nawet w poniedzialem przy pochmurnej pogodzie gdy wchodze do garazu widzac to cacko - usmiecham sie! a jak wyjade i odslonie szybe panoramiczna - jest mi jeszcze lepiej :) Wersja Selection.
~bobik
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Za 44.800 nabyłem samochód bardzo dobrze wyposażony, wygodny i optymalny do moich potrzeb. C3 pasuje do wyższego segmentu. Robiłem porównanie z Ceed, Vengą, Punto, Bravo i Megane, oczywiście z poprawką na wymiary, silniki, wygląd i wyposażenie. C3 wygrał, choć może nie jest największy:)
Citroen C3 II Hatchback