Lista ocen Citroen C3 II Hatchback (24) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~GW
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Auto jest bardzo ciche - musieli użyć sporej ilości mat tłumiących z przodu i trochę mniej z tyłu (słychać tylne koła). Ale w swojej klasie C3 jest bardzo ciche. Myślę że sam silnik z racji tego że \"klepie\" 8 a nie 16 zaworów też się do tego przyczynia. Na zewnątrz jest głośniejszy niż konkurencja(np. brak maty pod maską) ale przecież jeździmy częściej w środku :-)
~BM
Hatchback 1.4 VTI 95KM 70kW
Auto głośnie z uwagi na zawieszenie - tylne (pisałem wyżej). Dodatkowo borykałem się ze stukaniem drzwi kierowcy i pasażera na nierównościach. PO pryśnięciu silikonem uszczelek problem ustał ale świadczy to bardzo niskiej jakości uszczelek - ta guma nie nadaje się na polskie warunki pogodowe.
~Maciek
Hatchback 1.4 VTI 95KM 70kW
Mogło być lepiej. Auto hałasuje powyżej 3500 obr/min. Przy normalnej jeździe jest cicho. Wersja 82KM jest zdecydowanie cichsza. Głośną pracę powoduje też jazda na LPG. Jest głośniej niż na benzynie, ale nie przeszkadza. Radio słychać nawet na bardzo małym ustawieniu.
~miś
Hatchback 1.2 VTI 82KM 60kW
Dobre przy spokojnej jeździe do 120km/godzinę.Do sportowej jazdy nie bez powodu wymagany jest kask:-)Jeszcze raz chciałbym pochwalić zestaw audio z szeroka możliwością dostosowanie barwy dźwięku do własnych potrzeb.Przy spokojnej jeździe sprawia masę frajdy
~Don
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Silnika nie slychac! dobrze/zle... Prze przejsciu z diesla gazowalem jak na nauce jazdy bo nic nie slyszalem. Mowia, ze powyzej 130 km/h glosno ale nie uwazam tak. Jechaliscie Corsa albo Grand Vitara? Tam dopiero wyje.... Do 110 jest bardzo milutko...
~Tadek
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Jestem bardzo zadowolony, przy malych predkosciach praktycznie nie slychac silnika, 90-110km/h slychac szum opon. Na prawde glosno robi sie przy 130-150km/h. Powyzej 140km/h auto juz \"buczy\" nieprzyjemnie.
~zadowolonyposiadacz
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Jak na takie autko jest bardzo dobrze. Silnika prawie nie słychać chyba ze przy wyższych prędkościach ale auto służy nam tylko do jazdy po mieście bo to dla żony a na trasy mamy inne.
~~piotr
Hatchback 1.4 VTI 95KM 70kW
W jeżdzie po mieście auta prawie nie słychać, można bez trudu słuchać muzykę. Przy większych prędkościach i dużych obrotach również bardzo dobrze jak na auto tej klasy.
~Vito
Hatchback 1.4 VTI 95KM 70kW
Samochód jest bardzo cichy, w trasie przy 120km/h można spokojnie prowadzić rozmowę bez podnoszenia głosu. Zawieszenie i silnik pracują cicho, żadnych stuków.
Dziennik kosztów dla Citroen C3 II Hatchback
5,1
7,9
9,2
~bobik
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Czuję się w tym aucie bardzo komfortowo. Dobre wyciszenie silnika i zawieszenia, drzwi i bagażnik zamykają się \"eleganckim\" uderzeniem.
Citroen C3 II Hatchback