Lista ocen Citroen C3 II (33) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kate
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Niestety zdarzyły się problemy z uruchomieniem tego świecidełka.Odbieram to jako kompromitację.może i na wyrost,ale to moja subiektywna ocena.Nie ma nic bardziej wkurzajacego niż konieczność zepchnięcia martwego auta z drogi,żeby inni mogli przejechać.Serwis-\"ale zapalił,noooo to dobrze,u mnie na komputerze wszystko dobrze\".Żenada
~radek
Hatchback 1.4 VTI 95KM 70kW
Auto tragiczne 1W fabryce zapomnieli zalozyc uszczeli pod głowica,efekt laweta przebieg 1000km 2 wypalajace sie klosze przednich swiateł-brak reakcji serwisu 3 pukajace tylnie zawieszenie 4 ciagle zapalajaca siekontrolka silnika- brak reakcji serwisu :(
~BM
Hatchback 1.4 VTI 95KM 70kW
Poważnych usterek żadnych nie było auto przez 1 rok zrobiło 10 tys. i mnie nie zawiodło . Tylko te stuki tylne fatalne ... naprawdę potrafią irytować i zepsuć całą przyjemność jazdy..
~dynybol
Hatchback facelifting 1.6 e-HDi 92KM 68kW
Rozszczelniony parownik klimatyzacji, możliwa naprawa ale bardzo kosztowna i nie gwarantująca braku powtórki. W sumie nieopłacalne. Bardzo źle.
~Mirek
Hatchback 1.4 75KM 55kW
poważnych usterek brak, pierwsze 3 lata to lejesz paliwo, wymieniasz filtry i oleje, później nasze drogi robią swoje ale to w każdym aucie
~Nafał handlarz
Hatchback 1.4 HDI 70KM 51kW
Póki co takie nie wystąpiły, na minus wygłuszenie, słaba konserwacja i "papierowe" błotniki
~Maciek
Hatchback 1.4 VTI 95KM 70kW
Regularnie serwisować (nie w ASO, tam nigdy). Sprawdzać układ zapłonowy co 15tys. km., a auto posłuży długo.
~Kamil
Hatchback 1.4 75KM 55kW
sonda lambda, strzelanie z układu wydechowego (podobno dopuszczalne przez producenta)
~miś
Hatchback 1.2 VTI 82KM 60kW
czemu dobrze a nie doskonale bo trzyletni samochód nie powiniem mieć żadnych usterek
~Auror911
Hatchback 1.4 VTI 95KM 70kW
Wymieniona sonda lambda na gwarancji, jak na razie bez problemów