Lista ocen Citroen C3 II (44) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zadowolonyposiadacz
Hatchback 1.4 75KM 55kW
No wiec tak, dokladnie testowałem inne marki w tej klasie ponieważ mamy dwójkę dzieci i jednak zależało nam żeby w miarę komfortowo jeździło się w 4 osoby. I C3 wychodzi najlepiej w swojej klasie. Nie mówię tutaj o bagazniku ale o ilości miejsca wewnątrz. DO tego bryła auta jest "kopulasta" i to też daje poczucie większej ilości miejsca. Dużo ciaśniej jest w corsie, fieście, ibizie, i30 i to na prawdę czuć. Zwłaszcza że mieliśmy już dwie corsy.
~~piotr
Hatchback 1.4 VTI 95KM 70kW
Jak na auto tej klasy uważam, że jest bardzo dobrze. Jestem wysoki i szukałem wygodnego dla siebie auta miejskiego (czyli nie SUV\'a, jak robi to wiele osób:) ). Ten model od razu zyskał moje uznanie. Testowałem prawie wszystkie dostępne modele w tej klasie i w tym przedziale cenowym i żaden inny nie oferuje tyle przestrzeni dla kierowcy i pasażera z przodu. Z tyłu, szczególnie za kierowcą, miejsca na nogi jest mniej, tyle ile w innych autach.
~jurek
Hatchback 1.4 HDI 70KM 51kW
Znowu \"doskonale\" z bardzo dużym - 1. Brak rączki nad drzwiami pasażera (może względy bezpieczeństwa nie wiem ale każdy kto wsiada narzeka) 2. Miejsce z przodu dla kierowcy i pasażera suuuuuper ale z tyłu mówią, że za krótkie fotele 3. Brak przesuwania kanapy / Yaris to miał Drzwi otwierają się szeroko, wsiada się wygodnie i to jest świetna sprawa.
~GW
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Jak na segment B z przodu jest naprawdę sporo miejsca a z tyłu też nie najgorzej. Same dane techniczne i pomiary nie oddają rzeczywistości bo w Ibizie czy 207 było dużo dużo gorzej. Porównywalnie co w Polo i Fieście (pomiar wykonany \"organoleptycznie\"). Ale bagażnik to już ekstraklasa w tym segmencie - i pod względem wykończenia i pojemności.
~ludojad
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Dużo przestrzeni nad głową i na nogi jak na tę klasę. Do tyłu wszedł niemały fotelik obrotowy Romer'a i jeszcze osoba normalnej postury usiądzie z przodu (choć z ograniczonym miejscem na nogi). Bagażnik sporo zmieści, choć jak mamy więcej do przewiezienia to umiejętności z grania w tetrisa przydadzą się bardziej.
~Marcin M.
Hatchback facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
kierowca powyżej 185cm może dotykać fryzurą odsłoniętej części dachu chyba że zjedzie siedziskiem na sam dół, pasażer ma sporo miejsca na nogi dzięki, fajnie że jest podłokietnik, pasażerowie z tyłu najlepiej poniżej 185cm będą mieli wystarczająco miejsca, zagłówki dobrze regulowane, brak z tyłu podłokietnika niestety
~Tomek
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Świetnym pomysłem Citroena było przesunięcie schowka do przodu, dzięki czemu udało się wygospodarować bardzo dużo miejsca na nogi pasażera, który nie musi odsuwać fotela do końca by wygodnie podróżować. Taki zabieg zapewnił także sporo miejsca na nogi dla osoby jadącej na tylnej kanapie za pasażerem przedniego fotela.
~Vito
Hatchback 1.4 VTI 95KM 70kW
Mam ponad 180cm wzrostu i miejsca mi oraz pasażerowi siedzącemu za mną nie brakuje. Jedyny mankament to ilość miejsca nad głową na tylnej kanapie, mogłoby być z tym lepiej, ale jeśli ktoś ma poniżej 180cm to nie powinien narzekać. Szyba Zenith daje niesamowite poczucie przestrzeni, wnętrze jest świetnie doświetlone.
~Konrad
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Z przodu bezproblemowo. Z tyłu troszkę gorzej. Mój wzrost to 186 cm i za mną pasażer ma mało miejsca. Ale podróż do Włoch w ostatnie wakacje w 4 osoby dorosłe bez problemu. Fotele z przodu bardzo wygodne. Oczywiście do zapakowania na taki wyjazd potrzebny był bagażnik dachowy.
Dziennik kosztów dla Citroen C3 II
7,3
8,2
~Maciek
Hatchback 1.4 VTI 95KM 70kW
Na przodzie miejsca jest jak dużym aucie klasy kompakt. (Zdecydowanie więcej niż w focusie, czy golfie). Z tyłu mało miejsca na nogi, ale ja z tyłu nie jeżdżę. Auto wysokie. Można wsiadać w kapeluszu i dalej będzie miejsce na głowę. Nie trzeba się zginać.