Lista ocen Citroen C3 II (41) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ArekS
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Automatyczna klima, elektrycznie regulowane wszystkie szyby, czujniki parkowania, elektr. składane lusterka, kontrola trakcji, komputer pokładowy, szyba Zenith, dużo miejsca w środku, małe spalanie, fajny wygląd (biały lakier + chromowane dodatki: kratka "grila" i obwódka z przodu, obudowy lusterek bocznych, klamki, osłona szyby Zenith, listwa na pokrywie bagażnika), wszystko w cenie 44kpln - w tych pieniądzach i w tym segmencie dla...
~GW
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Jakość materiałów użytych do wykończenia kabiny pasażerskiej, bagażnika i tego co mogę dotknąć jest bardzo dobra (nie powstydziła by się klasa kompakt). Jakość podzespołów mechanicznych można będzie ocenić po 50 - 100 tyś km. Na razie jest super. Jeśli nic się nie zepsuje po kilku latach to nie będę żałował że po latach jazdy \"niemcami\" i \"japończykami\" dałem się skusić na \"francuza\"
~Mirek
Hatchback 1.4 75KM 55kW
kupione jako exdemo z przebiegiem 500 km, po 5 latach użytkowania b.dobry wybór, gdyby nie to że dzieci rosną pozostałbym przy c3 a tak może jeszcze z rok i chyba c4 al eteż będze szukał okazji. Zanim kupiłem wszyskie komisy i salony w promieniu 50km, teraz tak samo ale same salony pozostaje przy citroenie cena/jakoś i dla mnie sprawdzona marka
~jurek
Hatchback 1.4 HDI 70KM 51kW
Prawie 60tys za takie auto... uważam, że powinno kosztować góra 40tys ale jest jak jest. Samochód jest za drogi ale gdyby serwis był taki jak w toyocie czy volvo albo w mercedesie tzn jakość obsługi, podejście do klienta to i cena byłaby do połknięcia, ale tak nie jest. Czasy mamy takie że niestety na takie samochody jesteśmy skazani i już.
~Vito
Hatchback 1.4 VTI 95KM 70kW
Samochód w wersji Exclusive, z autoalarmem i lakierem metalik, pakietem Widoczność (lusterko wsteczne elektrochromatyczne, aut. światła i wycieraczki) kosztował 54 000 PLN. Materiały użyte do wykończenia są świetne, szczególnie panel centralny z wyświetlaczem. Nic dodać nic ująć.
~Tomek
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Samochód w porównaniu do konkurencji ma korzystny stosunek jakości do ceny. Wyposażenie jest na wysokim poziomie - automatyczna klimatyzacja, tempomat, radio, panoramiczna szyba, pakiet chrom itp. Szkoda tylko, że za zestaw głośnomówiący Citroen żąda 1000 zł!
~Robpol
Hatchback 1.4 VTI 95KM 70kW
Uważam że przy cena zakupu C3 jest to auto godne polecenia i zakupu. Oferuje bardzo dobry poziom za stosunkowo niewielkie pieniądze w stosunku do konkurencji. Za porównywalne autko innej marki należy zapłacić zdecydowanie więcej.
~miś
Hatchback 1.2 VTI 82KM 60kW
48 tys samochód wg mnie b. dobrze wyposażony ale każdy ma inne priorytety można mieć większe używane z lepszych segmentów i małe nowe droższe innych marek.Dla miłośników małych aut stosunek jakości do ceny jak zaznaczyłem.
~~piotr
Hatchback 1.4 VTI 95KM 70kW
Naprawdę bardzo dobre auto, kupione za dobrą cenę. Wyposażenie i wykończenie dużo lepsze niz u konkurencji, która dopiero w nowych modelach wprowadza takie elementy, jak Citroen w aucie produkowanym już kilka lat.
Dziennik kosztów dla Citroen C3 II
7,3
8,2
~BM
Hatchback 1.4 VTI 95KM 70kW
Za użyte materiały w zawieszeniu i uszczelki oraz twardy plastin w środku powinno być tańsze . Ja za wersję Selection 95 KM zapłaciłem 48 900. Jednak maksymalna cena to nie powinna przekraczać 35 tys.