Lista ocen Citroen C3 II (10)

~Maciek
Hatchback 1.4 VTI 95KM 70kW
Auto fajne dla 1 - 2 osób. Dużo miejsca z przodu i dość wygodne fotele w tej klasie. Dobre na codzienne dojazdy do pracy. Z instalacją LPG średni koszt 100km to około 16 zł. Skrzynia MAP nie jest płynna. Do niej trzeba się przyzwyczaić. Po około 2 - 3 miesiącach już tak nie denerwuje. UWAGA. Trzeba mieć dobrze utrzymane auto. Ewentualne niedociągnięcia w silniku (gubienie zapłonu, mocy) powodują uszkodzenia siłowników sprzęgła. Panoramiczna...
~wojtekk
Hatchback 1.4 VTI 95KM 70kW
Fajny samochód z dobrym silnikiem (kooperacja z BMW) z dobrym i miękkim zawieszeniem oraz super wnętrzem - szybą Zenith
~Vito
Hatchback 1.4 VTI 95KM 70kW
Po podsumowaniu wszystkich za i przeciw wychodzi, że samochód jest doskonały. Odnoszę wrażenie, że Citroen na przestrzeni ostatnich 10 lat odwalił kawał dobrej roboty i należy im się pochwała za ten model. Zdecydowanie najlepsze auto w segmencie B!!!
3,3
~BM
Hatchback 1.4 VTI 95KM 70kW
Dobrze za silnik, design i niezawodność na razie bez problemów
~~piotr
Hatchback 1.4 VTI 95KM 70kW
Dla mnie najważniejsze elementy to dużo miejsca z przodu, super zawieszenie i bardzo fajny silnik.
~Robpol
Hatchback 1.4 VTI 95KM 70kW
Ocena ogólna samochodu bardzo dobra. Użytkowany jako drugi w rodzinie i na dojazdy miejskie nadaje się idealnie. Z tym silnikiem również na trasie nie ma problemu. Co do silnika to przy częstej wymianie oleju (nie co 30tyś) rozrząd nie sprawi problemu.
~ufoman
Hatchback 1.4 VTI 95KM 70kW
Ładne auto z niezłym silnikiem, całkiem dużym bagażnikiem, dobrze wykończone. Co do awaryjności na razie nie mam możliwości się wypowiedzieć...
3,8
~Auror911
Hatchback 1.4 VTI 95KM 70kW
Dobre auto w swojej klasie, najlepsze w B wyglądałoby wg mnie tak: układ jezdny Fiesty, bezawaryjność Yarisa, wygląd C3, cena Pandy:)
~Jakub
Hatchback 1.4 VTI 95KM 70kW
Czuły na jakość paliwa, na dobrym jeżdzi jak zwinnie i cicho a jak sie jakieś oszukanei zatankuje to terkocze jak traktor i słabo sie wkręca na obroty. (Silnik)
3,4
~radek
Hatchback 1.4 VTI 95KM 70kW
To jest moj 16 citroen i nigdy nie miałem tyle problemow- nie polecam tego wynalazku jakim jest c3 nowy model.A serwis szkoda gadac niecg najlepiej wroca do c15