Oceny Citroen C3 III Hatchback Facelifting 1.2 PureTech 83KM 61kW od 2020

Citroen C3 III Hatchback Facelifting 1.2 PureTech 83KM 61kW od 2020 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Citroen C3 III Hatchback Facelifting 1.2 PureTech 83KM 61kW od 2020

~MM93Fan
Hatchback Facelifting 1.2 PureTech 83KM 61kW
Stylowy, elegancki i przestronny samochód miejski. Jak na Citroena przystało - nie każdemu może przypasować. Ale ja bardzo go polubiłem, a jest to mój pierwszy "francuz" w życiu. Zalety? Design, przestronność i komfort! Wady? Przeciętna jakość wykonania, niezbyt precyzyjna skrzynia biegów, obsługa wszystkiego "z dotyku". Po więcej szczegółów zapraszam do poszczególnych sekcji :)
2,5
~Uzytkownik
Hatchback Facelifting 1.2 PureTech 83KM 61kW
Dramat , to słowo dobrze odzwierciedla uczucie kwotę mi towarzyszy jak mam korzystać z tego samochodu. Benzyna klekocze jak diesel. Surowy w środku. Mała widoczność. Odgłosy silnika szczególnie przy zimnym silniki, jak z ursusa lat 70 tych. Nie wspomnę o takich szczegółach jak kluczyki, niby dwa , a tak naprawdę jeden bo drugi to ordynarny kluczyk matka od którego można coś dorobić ale nie używać choćby z uwagi na brak pilota
~Pani M.
w wersjach sprzed faceliftingu byly tez silniki 83 KM z filtrem czastek stalych
2,7
~Piotr
Hatchback Facelifting 1.2 PureTech 83KM 61kW
Kosiarka, cztery osoby w górach to często konieczność redukcji do 2 biegu. Kultura pracy - brak kultury (Silnik)
Citroen C3 III Hatchback Facelifting