Ocena kierowcy - Citroen C4 Cactus Crossover Facelifting

Tomek_K, 5 lat temu
Silnik 1.2 PureTech 131KM 96kW
Rok produkcji 2018
Citroen C4 Cactus Crossover Facelifting 1.2 PureTech 131KM 96kW 2017-2021 - Oceń swoje auto
Silnik : Ze względu na masę mam wrazenie, że samochód ma przynajmniej 150 KM
Zawieszenie : Komfort nie do przebicia w tej klasie
Zdecydowanie samochód dla osób ceniacych komfort jazdy.
Przy masie niewiele powyżej tony, 130 KM robi swoje, lekkość z jaką przyspiesza robi duże wrażenie.
Skrzynia 6 biegowa jest bardzo dobrze zestopniowana, prowadzenie dzwigni zmiany biegów bardziej precyzyjne niż w 5 biegowej (wersja 110 KM)
To jest to z jakiego powodu zdecydowałem się na zakup tego samochodu, nie mam na rynku nowego samochodu w tej cenie którym się jeźdi równie komfortowo.
Niem mam żadnych zastrzeżeń, ale wielka szkoda że do wersji po lifcie nie można zamówić air bampów. Ja zdecydowałem sie na wersje z relingami na dachu, niestety nie udało mi się znaleźć takiej wersji testowej u żadnego dealera. Kupiłem w ciemno i nie żałuję (są dobrze wyciszone)
W wersji shine brak zastrzeżeń - czuniki parkowania przód i tył + kamera.
Potencjometr do podgrzewania foteli nie ma zaznaczonej pozycji 0, brak obrotomierza nie jest uciążliwy (ale czegoś brakuje) Super chit to wyświetlanie dozwolonej predkości na zestawie wskaźników w formie zanlu drogowego, rewelacja.
Środkowe nawiewy są zbyt nisko umieszczone (pod tabletem) i przy dużym upale zbyć silno wieją po kolanach oraz brak rolety na szklanym dachu.
Samochód jest trochę większy od samochód miejskich a mniejszy od kompakta i tak jest z miejscem w środku.
Perfekt.
Silnik bardzo ekonomiczny do 140 km/h, później spalanie lwainowo rośnie.
OK
Brak