Lista ocen Citroen C4 Picasso II Picasso (29) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bubson3
Picasso 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Bardzo dobry. Mój samochód to full wersja. Nie ma jedynie dachu panoramicznego. Kupiłem za 120 tys. Nie sądzę by taki ładny i znanej bądź co bądź marki samochód z tak dużą ilością dodatkowych akcesoriów można by było kupić w podobnych pieniądzach. A dodatki te to np. tapicerka skórzana, parka assist, kontrola martwego pola, automatyczna zmiana świateł drogowych, alarm niezamierzonego przekroczenia linii, system hifi JBL, kamery z możliwością...
~rob75
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Tu odniosę się do pytania czy kupiłbym ten samochód jeszcze raz bo nie mozna tego zkometnować niżej. Kupiłbym, ale z innym silnikiem. No chyba, że nie przejmujemy się tym, że co 1 lub 2 przeglądy zmianiamy łańcuch i tyle. Bo sam silnik (jego osiągi i kultura pracy) są naprawdę świetne.
~Tomik_UNO
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Patrząc na inne nowe pojazdy w tej klasie ale nie tylko, jestem zaskoczony jakością wykończenia. Świetne materiały i plastiki. Cena i ocena całokształtu daje mi prawo myśleć, że dokonałem świetnego wyboru a cena za uzyskany produkt bardziej niż kożystna.
~Maciek
Picasso 1.6 THP 165KM 121kW
Bardzo dobra. Zaplacilem chyba 92000zl. Zaden inny samochod nie zaoferowal mi tyle KM, przestrzeni ladunkowej i dla pasazerow i skrzyni automatycznej za mniej niz dobrze ponad 100 000zl.
~jorge30
Picasso 1.2 PureTech 130KM 96kW
Ogólnie nie ma się do czego doczepić. Spasowanie elementów bardzo dobre, jakość materiałów znakomita, nie ma ordynarnych plastików, wszystko jest przyjemne w dotyku. Nic nie trzeszczy, wszystko płynnie działa.
~asddsa
Picasso 1.2 PureTech 130KM 96kW
Za taką samą kwotę jaką wydałem na to cudo, mogłem kupić Golfa Sportsvana z tego samego rocznika z bardzo podobnym wyposażeniem i silnikiem 1.4tsi, żałuję, że tego nie zrobiłem.
~Łukasz
Picasso 1.6 THP 165KM 121kW
uwzgledniajac rabat przy zakupie nie bylbym w stanie kupic za te pieniadze innego minivana z tym wyposazeniem. Touran byl 14 tys zl drozszy...
~użytkownik 3 poprzednich fordów
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
myślę, że cena katalogowa trochę zbyt wygórowana, jednak tzw. promocja przyczyniła się znacząco do zakupu, płacąc jak za zwykłe auto, design dostajemy w cenie
~Tomasz
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Za wydane pieniądze dostajesz porządny samochód. Nie jest to ścigacz, ani auto premium, ale do wożenia rodziny jest ok.
Dziennik kosztów dla Citroen C4 Picasso II Picasso
6,2
8,4
10,6
~Maciek
Picasso 1.6 THP 165KM 121kW
Moim zdaniem wzorowy. W dowolnej innej marce taki poziom ogólnego wykonania auta i wyposażenia kosztowałby znacznie więcej.
Citroen C4 Picasso II Picasso