Lista ocen Citroen C4 Picasso II Picasso (29) - Widoczność

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciek
Picasso 1.6 THP 165KM 121kW
W środku jest dużo przestrzeni i przeszkleń, daje to świetną widoczność. Dodatkowe okienko z przodu za pierwszym słupkiem jest dość duże, ułatwia manewrowanie w mieście i dostrzeżenie przechodniów, czego nie mogłem powiedzieć o poprzednim MPV, jakie miałem. Po wrzuceniu wstecznego lusterka kierują się do dołu, wycieraczka czyści szybę i uruchamiana jest kamera cofania. Intuicyjne jest to, że przy parkowaniu sygnał dźwiękowy dochodzi z tej...
~Kazik
Picasso 1.6 e-HDi 114KM 84kW
co tu napisać...wszystko wszędzie widać +kamera cofania, czujniki przód i tył oraz 12 calowy ekran i jeszcze czujnik martwego pola ahhhhhhhhh prawie idealnie ale zawsze mogło by być lepiej jak dla mnie tylko za nisko jest lusterko wsteczne no i bym prawie zapomniał bardzo fajna sprawa to przednia szyba panoramiczna akustyczna i atermiczna
~sztywny
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Świetna widoczność, nawet w górę - dzięki panoramicznemu dachowi, ale również ogromnej przedniej szybie, która kończy się nad głową. Dodając świetną kamerę cofania (dużo lepsza niż w Fordach Focus, czy Mondeo, które testowałem) daje naprawdę dobrą orientację dookoła.
~Bogul
Picasso 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Szyba panoramiczna, okienka w słupkach przednich dają bardzo dobrą widoczność do przodu. Posiadam kamerę cofania więc z widocznością do tyłu także nie mam problemów. Myślę że bez kamery widoczność do tyłu także nie pozostawiało by wiele do życzenia.
~rob75
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Rewelacja! Jak we wszystkich vanach Citroena. Co prawda szyba z tyłu bardzo mała, ale taki teraz trend. Wszytskie modele wypozażone w czujniki i... chyba kamery cofania. Ja w każdym razie mam i chwalę sobie.
~Karol
Picasso 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
kamery 360st, czujniki przód i tył, właściwie parkować można bez oglądania się. Przednia szyba panoramiczna, przednie słupki przeszkolone, tył ścięty... właściwie to asystent parkowanie jest niepotrzebny
~jorge30
Picasso 1.2 PureTech 130KM 96kW
Jak napisałem - z akwarium wszystko widać. Słupki przednie w ogóle nie przeszkadzają, jedynie troszkę gorzej do tyłu - ale i tak o klasę lepiej niż u konkurencji.
~Karol
Picasso 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Bardzo łatwo się manewruje tym autem. Szyba wchodząca na dach ułatwia obserwowanie świateł na skrzyżowaniu. A co najważniejsze - w aucie jest widno!
~Bubson3
Picasso 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Jest tak samo wspaniała jak w poprzednim modelu C4 Picasso. Nie ma pod tym względem lepszego samochodu. przynajmniej ja nie znam takiego.
~Willy_M
Picasso 1.2 PureTech 130KM 96kW
Doskonała widoczność. Choć miałem kilka lat przerwy od C4 Picasso I, to chyba tam było bardziej akwarystycznie :)
Citroen C4 Picasso II Picasso