Lista ocen Citroen C4 I Hatchback Facelifting (8) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Luzak
Hatchback Facelifting 1.4 16v 88KM 65kW
Spalanie 8,1 przy delikatniejszym operowaniu pedałem gazu. Autostrada około110km/h, chyba że wyprzedzam, ale bez redukcji. Miasto 10% całości, mało korków, średnia prędkość do 30 km/h. 10,2 spalanie przy szybszej jeździe, autostrada 120km/h i szybciej, wyprzedzanie z redukcją. opony Dębica opory toczenia C. 7,5L/100km taka jazda zabija, do 100km/h, zero dynamiki ... Moje średnie spalanie jest na poziomie 9-9,3 litra gazu, wtedy się nie męczy...
~Leszek
Hatchback Facelifting 1.6 HDI 92KM 68kW
pali mało ale ostatnio wymieniłem łączniki stabilizatorów za 40 zł i olej przebieg 761 tys przy 620tys regenerowane wtryski daje rady we flocie staruszek ale daje rady i mniej sie psuje niż nowe skody oddał bym go na szrot ale nieuprzyksza sie a dzienkuje za dawny zakup
~Konjak
Hatchback Facelifting 1.6 HDI 110KM 81kW
Części i naprawy bierzące tanie. Nie ma żadnego problemu z dostępnością części. Nawet poważniejsze naprawy jak turbina, EGR czy DPF tańsze niż u konkurencji.
~Dariusz
Hatchback Facelifting 1.6 HDI 92KM 68kW
Bardzo oszczędny silnik i jak do tej pory bezproblemowa jazda. Ceny standardowych części są przystępne,na razie nie musiałem nic naprawiać.
~zorro
na trasie z łatwością można zejść poniżej 5 litrów. 100% miasto ok 6.3
~Bruner
jazda wiekszosci poza miastem. spalanie od 5,5 do nawet 6,7. zadna rewelacja
~mmatla12
Hatchback Facelifting 1.6 VTI 122KM 90kW
Niestety LPG sprawiło, że koszty drastycznie wzrosły.
~Artur
Hatchback Facelifting 1.6 HDI 92KM 68kW
co bym dał za taki nowy samochód :( super auto
Citroen C4 I Hatchback Facelifting