Lista ocen Citroen C4 II Hatchback 5d Facelifting (11) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 130KM 96kW
Z przodu miejsca jest odpowiednio jak dla kierowcy i dla pasażera. Tył jednak po roku użytkowania trochę ciasny, dwie osoby dorosłe z mieszczą się problemu a gdy będzie fotelik to już niezbyt komfortowo będzie na dłużej trasie, w mieście da się wytrzymać. Miejsca na nogi i nad głową jest odpowiednia ilość, tylko że mając dach panoramiczny tak powyżej 1,75m może być malutki kłopot. Środkowy tunel jest wysoki a między kanapą a środkowym...
~Mariusz
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 130KM 96kW
Przy moim wzrośnie 182cm, nie narzekam z przodu za kierownicą, mam wygodną pozycję - fotel regulowany w każdej pozycji.. pasażer z przodu podobnie jak ja nie narzeka... z tyłu nie można się wiele spodziewać po tej klasie auta, ale nie ma powodu do ciasnoty, dwie osoby dorosłe plus nosidełko bez problemu sobie podróżują... zawsze sprawdzam tylną przestrzeń według swoich priorytetów, nie lubię mięć ciasnoty.. i siadając za sobą jeszcze z tyłu na...
~Paweł
Hatchback 5d Facelifting 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Jak na auto typu kompakt wydaję mi się, że jest w nim wystarczająco dużo miejsca. osoba mająca 190cm wzrostu nie będzie narzekała a i pasażer za nim się zmieści. Myślę, że bagażnik pomieści 4 osoby na wakacje.
~zi3i
Hatchback 5d Facelifting 1.6 HDi 92KM 68kW
Z przodu daję ocenę 4 natomiast z tyłu to raczej młodzież może "wygodnie siedzieć" brakuje trochę przestrzeni ale za to przestrzeń bagażnika bajka jak na tą klasę.
~Tomek
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 130KM 96kW
Dla kierowcy przestrzeń dobra. Niestety przy wzroście 180cm za sobą już nie usiądę. Jednie moje 12 letnie dziecko nie narzeka.
~Piotr
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 130KM 96kW
Z przodu bardzo wygodnie (super wyprofilowane fotele). Z tyłu mogłoby być więcej miejsca na nogi ale w końcu to tylko kompakt.
~J
Hatchback 5d Facelifting 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Wysoki dach na wszystkich miejscach. Nie trzeba schylać głowy.
~Krzysztof
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 130KM 96kW
Za mną usiądzie tylko dziecko, a mam 180cm.
~Waldemar
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 110KM 81kW
pasażerowie kolana opierają o przednie fotele
~pawel
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 110KM 81kW