Lista ocen Citroen C4 II (58) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ernest_pierwszy
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
58 tys. zł, ESP, kurtyny, poduszki, automatyczna klima, abs, świetnie grające audio z mp3, komputer pokładowy, elektrycznie składane lusterka, światła do jazdy dziennej, 120 km silnik, czujniki parkowania, które same ściszają radio! i wyświetlają wszystko na monitorku, schładzany schowek, ASYSTENT RUSZANIA POD GÓRĘ (trzyma hamulce 2 sek! w standardzie. Doświetlanie zakrętów, różne bajery ustawienia oświetlenia, wyświetlaczy itp... BLACK PANEL...
~GJI
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
W porównaniu do cen aut które brałem pod uwagę i odbywałem jazdy próbne (golf, civic, ceed, i30, focus, octavia, leon, astra) cena którą zapłaciłem (nie cennikowa) jest bardzo godna uwagi. Na pierwszy rzut oka nie podobało mi się że drzwi od wewnątrz mają plastikowe boczki a po bliższych oględzinach okazało się że to skóra (pewnie jakaś ekologiczna i trochę twarda ale skóra). Aha - maski w C4 są aluminiowe więc odpada problem korozji od...
~elanski2
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Auto za 60 tyś. zł z z salonu z bogatym wyposażeniem to bardzo dobra propozycja w tym segmencie. + Jeżeli szukamy auta komfortowego, ładnego stylistycznie i dobrze wykonanego to polecam nowe C4. - Dla osób szukających oszczędności w codziennym użytkowaniu, C4 z tym silnikiem 1.6 120 KM może być rozczarowujący. Stosunek jakość/cena na 4.
~elanski2
~adam_VaV
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Citroen daje duże rabaty na nowe samochody. Wyposażenie samochodu za cenę zakupu zadowalające. Koszty serwisowania samochodu można zmniejszyć poprzez serwisowanie poza Warszawą. Przykładowo, koszt pierwszego przeglądu w Warszawie wynosi ok. 900 zł, w Ostrołęce 630 + stały rabat 10% za zakup samochodu u tego dealera.
~Citroen
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
stosunek jakości i ceny tego auta jest ponad przeciętna mimo różnych opini krążących wśród kierowców. Jedyna wada trzeszczące plastiki ale nie jest to bardzo uciążliwe. Materiały użyte we wnętrz sa adekwatnej jakości na te klasę samochodu przyjemne w kontakcie i łatwe w utrzymaniu czystości.
~Mariusz
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 130KM 96kW
Jak wspomniałem wyżej, żadne auto nie jest wart tyle ile producenci sobie życzą... ale jesteśmy zadowoleni z naszego wyboru, podejrzewam że nawet następne auto mogłoby być od Citroena, a na początku bałem się aut francuskich bo niezbyt przychylne opinie miały ale teraz moje zdanie się zmieniło jak na razie
~Lopez
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Kompakt z bardzo nowoczesnym wnętrzem (grudzień 2010) i bardzo dobrym wykończeniem - materiały biją VW z tego rocznika na głowę. Auto z 2010 roku wygląda tak samo jak model z 2017, ceny niższe niż toyot i VW a samochód jeździ bezawaryjnie - czego chcieć więcej?
~prz
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Chyba najtańszy nowy kompakt. Na rynku aut używanych to już prawdziwa okazja. Ceny o 30 % niższe niż w przypadku popularnych konkurentów. Podkreślam raz jeszcze- porównywala jackść chociaż dźwięk zamykania drzwi przypomina mi Wartburga - dwie cinkie blachy uderzają o siebie :)
Dziennik kosztów dla Citroen C4 II
5,6
7,6
9,6
~STANLEY Brzeszcze
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Mało kto oferuje tak dobrze wyposażony samochód za takie pieniądze oczywiście to nie jest taniocha,cena adekwatna do wysokiej jakości, konkurencja jest droższa o wiele z takim samym wyposażeniem,więc wybór należy do was.Ja ze swojej strony polecam ten model na 100%!!!!!!!!!!.