Lista ocen Citroen C4 II (71) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ernest_pierwszy
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Mam klimatyzację automatyczną. Można sobie ustawić 3 stopnie automatycznej kontroli temperatury i nawiewu! Auto 1-2-3. Jak jest upał to np auto 3 daje mocny nadmuch a w zimniejsze dnia auto 1 daje lekki nadmuch i przy tej samej, ustawionej temperaturze klimatyzacji np. 21 stopni C inaczej to czuć:) Super! Dlaczego nikt na to nie wpadł wcześniej w tańszych autach? Mam za darmo, bez dopłaty klimatyzowany schowek! W mondeo krzyczeli 400 zł za tą...
~elanski2
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Climatronic działa sprawnie, utrzymując zadaną temperaturę. Dobrze reguluje pracą wentylatora, pozwalając w krótkim czasie dogrzać lub schłodzić wnętrze. Duże uznanie za 3-stopniową regulację nawiewu w trybie auto. Dodatkowo płynna regulacja nadmuchu w trybie manualnym. Funkcja odparowania/odmrażania przedniej szyby bez zarzutu. Dopełnieniem są ogrzewane lusterka powiązane z ogrzewaną tylną szybą. Minus za dość głośną pracę dmuchawy w trybie...
~GJI
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Mam wersję na rynek szwedzki z dodatkową nagrzewnicą i podgrzewanymi fotelami. Miałem 7 diesli i żaden tak nie grzał. 20 stopni mrozu a w aucie po 2 minutach zaczyna lecieć ciepłe powietrze i w tyłek grzeje. Czy nie można tak we wszystkich dieslach??! Klimka chłodzi bardzo dobrze - bardzo równomiernie rozprowadza powietrze po kabinie (miałem auto w którym z przodu było już zimno a z tyłu pasażerowie się pocili latem).
~elanski2
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Klimatronic działa sprawnie, utrzymując zadaną temperaturę. Dobrze reguluje pracą wentylatora, pozwalając w krótkim czasie dogrzać lub schłodzić wnętrze. Duże uznanie za 3-stopniową regulację nawiewu w trybie auto. Dodatkowo płynna regulacja nadmuchu w trybie manualnym. Dopełnieniem są ogrzewane lusterka powiązane z ogrzewaną tylną szybą.
~BOD1KIDI1
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Szybko się nagrzewa, klimatyzacja jest naprawdę wydajna. Funkcja odmrażania przedniej szyby to świetny, spełniający swoją rolę element. Przydatna jest możliwość pozostawienia na pewien czas włączonej wentylacji/ogrzewania po wyjęciu kluczyka. Nawiew na tył pod fotelami kierowcy i pasażera to również duży plus.
~Jack Hoho
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Klimatyzacja działa bez zarzutu, jeśle chodzi o parowanie przednich szyb to włączeniu odpowiedniego przycisku już po kilku sekundach szyby są odparowane (super), nie mogę nic napisać o ogrzewaniu ponieważ nie miałem jeszcze okazji korzystać.
~froncz
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Automatyczna klima dwustrefowa z regulacja jej intensywności - co tu dużo mówić - działa super. Ponoć jest grzałka elektryczna w nawiewie, przez co można bardzo szybko odmrozić szyby w zimie - jeszcze nie testowane.
~Mario
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Wnętrze mogłoby się troszkę szybciej schładzać - są 3 tryby 'AUTO" trzeba dopasować indywidualnie do siebie stopień nadmuchu. Co do ogrzewania póki co nie mam zdania jako, że nie było mi dane póki co go używać.
~Jpj
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Klima choć manualna, w lecie radzi sobie bardzo dobrze. Nawiew od III stopnia głośny, ale II stopień wystarcza i jest cichy. W zimie jak typowy diesel, musi najpierw złapać nieco temperatury, ale dobrze sobie z tym radzi.

Usterki Citroen C4 II

Citroen C4 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Ikar
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
W zimie samochód szybko się nagrzewa, a w lecie szybko schładza. Plus za wydajność! Niestety automatycznie ustawienie ma bardzo irytującą tendencję do gotowania stóp w zimę. Minus za automatycznie sterowanie nawiewów.