Lista ocen Citroen C4 II (70) - Widoczność

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~elanski2
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Widoczność wzorowa za sprawą panoramicznej szyby przedniej i wysokiej pozycji za kierownicą. Regulacja położenia fotela na wysokość umożliwia dopasowanie pozycji do wzrostu. Dodatkowo jest regulacja położenia kolumny kierownicy w dwóch płaszczyznach. Duże lusterka boczne ułatwiają prowadzenie i obserwowanie pola za pojazdem. Widoczność we wstecznym lusterku przez tylną szybę bez zarzutu, ale i bez rewelacji. Szyby przyciemniane i lusterko...
~elanski2
~ernest_pierwszy
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Dla mnie bardzo dobrze! nareszcie auto z ogromnymi lusterkami, które automatycznie składają się po zamknięciu auta (pakiet miejski). Wszystko w nich widać. Duże okna, nic nie zasłania widoku, może boczne słupki trochę przeszkadzają. Dodatkowe okienka z przodu za lusterkami też pomagają. W tylnej szybie widać kierowców i to jest PLUS! Mam tez oryginalne czujniki parkowania, które działają bardzo dobrze (sciszają radio jak jest przeszkoda)....
~Misiek2
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Jak w nowoczesnych autach dosyć szerokie słupki nieco ograniczają widoczność (sztywność nadwozia wymaga wyrzeczeń). Za to widoczność w lusterkach bez zarzutu. W mojej wersji exclusive czujniki parkowania \"dookoła samochodu\" + wyświetlanie na ekranie + sygnalizacja dźwiękowa z tego głośnika gdzie jest przeszkoda (np. prawy tył)Naprawdę znaczne ułatwienie przy parkowaniu.
~adam_VaV
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Widoczność dobra. Nie grzeszę wzrostem, mam 170 cm. Mam wrażenie że prawe lusterko za bardzo jest odchylone do zewnątrz. Osobiście lubię widzieć zarys samochodu, 1/3 (1/4) powierzchni bryły samochodu, a 2/3 (3/4) droga. W C4 II prawe lusterko pozwala (w moim przypadku) na obserwację znikomej części zarysu samochodu i reszta pozostaje na jezdnię.
~Mariusz
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 130KM 96kW
Przednia szyba - bardzo dobra widoczność, duża; jedynie tylna troszkę mniejsza a co za tym idzie niezbyt widoczne - trzeba sobie radzić lusterkami bocznymi też są w miarę duże - chociaż nie umiem się jeszcze do nich przystosować; słupki ograniczają widoczność, nie są małe - niezależnie który;
~C4 owner
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
hmm , dla mnie jest to niedopatrzenie Citroena , nikt wcześniej o tym nie wspomniał ale odbijające się nawiewy w przedniej szybie mogą być irytujące - po miesiącu zaakceptowałem je , poza tym widoczność do przodu super, przez to daje 3 , na tył czujniki + wizualizacja na ekranie - b.dobrze
~STANLEY Brzeszcze
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Widoczność na boki jak na kompakt bardzo dobra,duże boczne składane i sterowane elektrycznie lusterka spełniają swoją funkcję na piątkę.Plus za elektrochromatyczne lusterko wsteczne które nie oślepia wieczorem.Widoczność do tyłu dobra pod warunkiem niższego wzrostu pasażerów na tyle,ale to norma na kompakty.
~froncz
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Widoczność bardzo dobra moim skromnym zdaniem. Dobrze dopasowane automatyczne lusterko wsteczne, ostrzeżenia o pojeździe w martwym punkcie na lusterkach bocznych. Drzwi mogły by być dłuższe. Siedzę maksymalnie odsunięty i często muszę zaglądać z za słupka na skrzyżowaniach.

Usterki Citroen C4 II

Citroen C4 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Mariusz.k80
Hatchback 5d 1.2 e-THP 130KM 96kW
Przednia szyba - bardzo dobra widoczność, duża; jedynie tylna troszkę mniejsza a co za tym idzie niezbyt widoczne - trzeba sobie radzić lusterkami bocznymi - chociaż nie umiem się jeszcze do nich przystosować; słupki też ograniczają widoczność czasami - niezależnie który;