Lista ocen Citroen C5 Aircross (19) - Widoczność

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej
SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW
Nie mam zastrzeżeń. Może do tyłu średnia widoczność przez tylną szybę, ale ten problem eliminuje kamera 360 stopni. Lusterka bardzo ładnie pokazują co za nami. Super działają czujniki martwego pola. Duży plus za podgrzewaną przednią szybę :) odpalam auto przyciskiem, włączam podgrzewanie przedniej szyby również przyciskiem, ustawiam grzane fotele na "trójkę" i za dwie, trzy minutki zgarniam wszystko wycieraczkami i gotowy do drogi w ciepłym...
~SGR
SUV Facelifting 1.2 PureTech 131KM 96kW
Słupki A całkiem spore. Tylna szyba jest mała z wycieraczka czyszczącą jeszcze mniejszy obszar. Kamera na obecne standardy slaba i się brudzi. Duże lusterka wsteczne, oba sa indeksowane. Pasażerowie bardzo zadowoleni. W czasie jazdy nie zauważyłem problemów.
~Arturro
SUV 1.5 BlueHDI 131KM 96kW
Jest całkiem dobrze.Jeśli mamy brać pod uwagę fakt iż wersja np.Feel Pack która posiadam jest wyposażona w przednie i tylne czujniki parkowania oraz kamerę cofania/jakość obrazu słaba...../to jest jak napisałem wcześniej całkiem dobrze....
~Kuba
SUV 1.6 PureTech 181KM 133kW
Mam kamery ( jakość bez szału) ale w codziennym uzytkowaniu pomagaja i zdaja egzamin, duże lusterka indeksowane pomocne, okno dachwe pięknie doświetla
~chauffeur
SUV 2.0 BlueHDI 178KM 131kW
Duże szyby (nawet z tyłu), duże lusterka w dodatku indeksowane, kamera cofania pomimo, że mizernej jakości, poprawia podgląd otoczenia.
~Jacek
SUV 2.0 BlueHDI 178KM 131kW
Bardzo dobra widoczność we wszystkich kierunkach. W nocy przydają się światła ledowe mijania i drogowe które są w opcji lub w najwyższej wersji wyposażenia.
~pryncy
SUV 2.0 BlueHDI 178KM 131kW
Jedyne co przeszkadza to mała tylna szyba. Podczas jazdy nie zwraca się na to uwagi natomiast bez kamery cofania na parkingu byłoby ciężko.
~Marcin
SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW
Pękata karoseria, stosunkowo mała tylna szyba i grube słupki C ograniczają widoczność, zalecam wyposażyć auto w kamerę, świetne reflektory led
~Michał
SUV Facelifting 1.5 BlueHDi 131KM 96kW
Widoczność jest bardzo dobra, chyba że ktoś korzysta z tylnej szyby. Jest mała. Ja nie korzystam, wolę lusterka, wtedy lux
~Marek
SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW
Bardzo dobra. Ja mam wersję LIVE tylko z czujnikami parkowania i bez problemu się manewruje,