Lista ocen Citroen C5 Aircross SUV Plug-In (13)

~Robert
SUV Plug-In 1.6 PureTech 225KM 165kW
Rewelacyjny samochód pod każdym względem. Bardzo tani w eksploatacji zarówno w mieście jak i na trasie. Niesamowita wygoda i komfort dla kierowcy i pasażerów. Nieźle przyspiesza i świetnie się prowadzi. Dzięki dużej już dostępności punktów ładowania w miastach jeździ się za grosze, można również ładować baterie w domu. Przy obecnych cenach paliw jest to samochód doskonały. Przy jeździe w trybie hybrydowym mamy spalanie 5,5 litra przy łącznej...
~Paweł
SUV Plug-In 1.6 PureTech 225KM 165kW
Nie zawiodłem się na zakupie tego samochodu. jestem mega zadowolony. Auto zostanie w naszej rodzinie jeszcze bardzo długo. Niesamowicie przemyślana konstrukcja, nowoczesny wygląd, solidne wykończenia, prostota obsługi oraz niesamowity komfort i wygoda to tylko niektóre z wielu zalet tego modelu.
~Piotr
SUV Plug-In 1.6 PureTech 225KM 165kW
Jazda po mieście tym samochodem nic praktycznie nie kosztuje, 225 koni robi robotę, a poza tym to dopracowany suw, który nie boi się dziur i krawężników, wygląda na prawdę fajnie i jest tak wygodny i komfortowy, że aż się nie chce wysiadać, nawet po długiej trasie nie czuć zmęczenia. POLECAM!
~Tomasz
SUV Plug-In 1.6 PureTech 225KM 165kW
Jestem w pełni usatysfakcjonowany. Żałuję tylko tylko, że wybrałem kolor czarny - trzeba bardzo dbać. Teraz kupiłbym grafitowy lub ewentualnie szary.
~Marek
SUV Plug-In 1.6 PureTech 225KM 165kW
Trochę obawiałem się hybrydy, ale teraz nie zamienił bym na nic innego
~Wojciech
SUV Plug-In 1.6 PureTech 225KM 165kW
Najlepszy samochód jaki dotychczas miałem.
~Patrycja
samochód bezawaryjny
~Roman
SUV Plug-In 1.6 PureTech 225KM 165kW
w pełni zadowolony z samochody
~Karolina
Piękny i niezawodny.