Lista ocen Citroen C5 Aircross SUV (18) - Karoseria

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej
SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW
Tutaj ciężko coś napisać. Auto odebrałem 14 września 2019 roku. Biała berła z czarnym dachem. Takie zestawienie wygląda kozacko :) jak na razie bez żadnych uwag. Mam również Cactusa z 2014 roku i tutaj mimo zapowiedzi i ostrzeżeń przed rdzą na drzwiach i podwoziu absolutnie nic się nie dzieje, jestem przekonany że w Aircrossie będzie podobnie.
~chauffeur
SUV 2.0 BlueHDI 178KM 131kW
Każde auto ma swoją twarz. C5 Aircross ma uśmiechniętą mordę i to mi się podoba. Auto ma dobre proporcje i w sumie zgrabną sylwetkę. Jest wysokie jak na tę klasę kompaktowego SUVa. Do mycia dachu potrzebuję taboretu, jeśli nie chcę się opierać o pokryty pianą bok auta. (Mam 184 cm wzrostu :)
~Arturro
SUV 1.5 BlueHDI 131KM 96kW
Jeśli chodzi o jakość powłoki lakierniczej to jest chyba tu nie odstaje od średniej w swojej klasie.Jest ok.Mam juz parę drobnych odprysków i rys ale kto ich nie ma po kilku miedzymiastowych/międzynarodowych trasach.
~Zbyszek
SUV 1.6 PureTech 181KM 133kW
OK, bagażnik jeden z większych w klasie, duże schowki, szczególnie w podłokietniku (chłodzony), na nisko otwiera się klapa bagażnika - już się przyzwyczaiłem
~pryncy
SUV 2.0 BlueHDI 178KM 131kW
Design jest kwestią gustu, mi się bardzo podoba. Jest charakterystyczny i wyróżnia się na tle innych SUV-ów.
~Ar
SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW
Bez uwag za krótko używany by coś powiedziec. Relingi dachowe mogły by być bez tych śmiesznych otworów.
~Kuba
SUV 1.6 PureTech 181KM 133kW
Ponadczasowy wygląd, dobry lakier perłowy, dobra widoczność i solidność.
~Piotr
SUV 2.0 BlueHDI 178KM 131kW
Doskonałe połączenie funkcjonalności, trwałości i nowoczesnego piękna.
~Arek
SUV 1.5 BlueHDI 131KM 96kW
Autko wydaje się dość solidne. Nie odbiega od standardów w klasie.
~Krzychu
SUV 1.6 PureTech 181KM 133kW
Mi się podoba a patrząc i widząc że inni patrzą to chyba jest OK
Citroen C5 Aircross SUV